Kahrolsun Pkk! Bu Hesap Sorulacak Apo Denen Köpekten

[flash width=425 height=350:5f6e733ec9]http://www.youtube.com/v/LMfZhGxnVlA[/flash:5f6e733ec9]

İlginizi Çekebilir

offf abi ya mahvettin beni bu nasıl bir videodur böyle gercektende bu bebek katilini yasatmamak lazım hele o girişteki kanlar içindeki bebeği görünce iyiki bebeğim dogmamış diyecek oldum belkide bizimde yavrularımızı yok edecekti bu katil adam allah ölenlere rahmet etsin bu adamında hala normal bir suclu gibi yargılanması ve devlet tarafından beslenmesi bitsin asılsın yoksa daha cok bebeğimizi kaybedeceğiz bu dinsiz vatansız adam yüzünden

O insan kiligindaki hayvanin bir kere degil binbir aci cekerek sindire sindire ölümü tatmali.

bunları yaptığı halde hala yaşatmaya çalışıyorlar bu pisliği umarım tez zamanda infazı gerçekleşir hemde tüm yaptığı cinayetlerin yükü üzerinde işkence edilerek

PKK KürtLerden nefret ediyorum abicigim. !

vatanmi istediniz lan be$ikteki Bebekten!!

ben kürdüm ama apo taraftarı değilim hiç bir zamanda olmam bebek katili bir havyan ooooo....

VAtan mı istediniz lan beşikteki bebekten !!
---
türkiye hiç biyere gelemez.. apo yakalanalı kaç yıl oldu.. hala besliyolar..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum