~~TatliAskim Düğünde~~ Herkes Davetlidir Buyrun Buyrun İçeri

Bu düğünün organizatörleri ^^BiG_BaNg^^ ve Slam_Jam adına BiG_Jam Ltd.Şti ve A.Ş vb. gibi falan filan yer yapmıştır..

işte beklenen an geldii.. benden istediğiniz resimli çalışma. düğüne gidioruz hep beraber. unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar. çok aceleye geldi.. damat ve gelin (yane ben ) farklı fotoğraflar. aldırmayın :

Almanya_TreNi (nikah memuru): Size TaTLiAskim..ayy pardon bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
Slam_Jam: ayyy sonunda evlendik demi biz :mesale:

DaMaT: ewet hayatım.bak fotoğraf çekiliyor..

Gelinin şahidi EmRe (en sağdaki): derbedere dönerek.. abi bu DaMaT sürekli fotoğraf dior. nedenki..

damat şahidi ahmet723 (damat beyin yanında) : doğru dio abijim..bisi de güsel çıkar nan

EmRe (beyazlı, yapılı amca) : Forumun en vazgeçilmes () en değerli () üyelerinden biri olan webefs'a forum sahibi olarak sürekli giriş sertifikasını hediye ediorum.. mutlu mutlu flood yapması dileğiyle..

Slam_Jam: ayyyy.chanım adminim benim.. ne gerek wardı. Paylaş ımıma teşekkür etsen yeterdi

DaMaT: gülümsüyorus dimi bidenem
exelci (en soldaki): hangi kamera abii

DaMaT: bide böyle alalım takıların hepsiyle...

MüLTeCi (soldaki): kumralım felan ama en sewimli benim

ALone_Lowe (ortada) : kasımpaşalıyım eli maşalıyım. ohh ohhhh. iiki evlenmişler demi..kurtlarımı döküorum. ne modluk var ne ortalık temizlemek

pink_girl (!!!!) (doal olarak sağdaki.): şiiişşş fotoğrafçııı :gözkırp: (bisim sasana) düğünden sona görüşelim chanımm. Muahhh

FaTKaN (beyaz gömlekli amca) : abi saymaya alışkınım ben.. bu nasılsı şimdi.. 2 ileri 3 gerimiydi neydi..

PERIKIZI (halay başını çeken) : hayır abi yha. öle deil..önce sol ayak.yok yok sağ.. ::S:S ayyyyyhh oyna işte boşwer

AzraeL (en sağdaki) : abijim hani fenerin maçına gitmiştik yha. ordaki gibi.. hatırlıomusun. leyley leeeyyy löyylöyylöööyyy

PERIKIZI: siz erkekler.. hep bölesiniz. düğündeyiz abi kupa maçında deil.. emin abi gel sen şöle

DaMat: nie başı ben çekiyorum yha

*BEYAZ_MELEK*: istersen ben çekeyim chanım.acaip halay başı çekerim ama annenler ne oynak gelin derler şimdi.. olmas..

BeRKaY (arkasına bakan soldan 5.): memurluktan terfii ettim.. pasta dağıtılıo bu arada. açım ben. oraya mı gitsek..

dml61(soldan 3.): şu çocuk çıksa da aradan deliyle bişi konuşcam. yeni bi programda yapmıştım..

Slam_Jam AsLy CifTide Aramızda Tabiki Kankamı Davet ETmezmiuim
Slam_Jam: AsLı CnIM Bakk Fazla Güzelsin benden başkası bakmasın sana

AsLY Deniz Ne Bicim Bakıyosun Bidanem ole rsme Bakkk Bana Kıme Bakıyorum Gözünü Oyarım Haaa D:

**SiMaRiKPeRi**: oğlumuzu aldında bişimi oldu sanıosun..saten sinirliyim sana. $ları bozdurana kadar chanım çıktı.. uyus gelin.

Beyaz_MeLeK: bak AŞKIM: şöyle şu halana.. başımdan aşaa para yağdırmasın. ben dansözmüyüm yha. ağır ağır ankaramisket oynuorum

Slam_Jam son aile fotoğrafını alalım .

CimMoN(en sağda pembiş olan): bu ikinci kıyafetim.sakar garson üstüme döktü.allahtan yedeği vardı

*KaRizMa* (su perisinin yanında. şişman amca): kızımızı da verdik iimi.. (kurtulduk demek istiyo

EmSaL (gelinin arkasındaki kafa ): arkalarda kaldım ufak tefeğim gözükecekmiyim acaba..

xXxEsMeRCaDiLaRxXx (soldan ikinci pembeli): bende şişman çıkıcamşimdi.

TUĞBA34 (soldan 3.): TUĞBA34.. çekil bi önümden ya.görüntümü bozuyosun..

YagmurTanesi (sol baştaki): benimde ailede yerim var mı acaba..çıksammı şöle kıyıdan köşeden..
.
Slam_Jam: çekiorum. kıpırdamayııınn çiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzz diin

İlginizi Çekebilir

Cnmm harikas oLmus Tümüyyleee süperrr yaa yapana kadar canimi cikardin ama degdii ugraslarina cok güzel oLmus Özelliklede Halay bölümünde koptum
ayrica bukadar tesadüf olur yani
Alıntı:
BeRKaY (arkasına bakan soldan 5.): memurluktan terfii ettim.. pasta dağıtılıo bu arada. açım ben. oraya mı gitsek..
Buuu Tamm Bi tipik berkay
Tebrik ederm caanlarim diyorumm Ikinizinde ellerine saglik

hahahahahahah vay seni çok espürütüel buldum abicim harika çalışma yapmışın
ahhh ulan ah birden görünce ayvayı yediğim o ilk gün geldi aklıma +reppp

ArkadaŞlar Şimdiden Yazmadıgım Eklemedigim Birisi Felan olursa Kusra bakmasın biraz aceleye Kactı Gibi oldu
SaNaL YaPıLanda Bana Ait [KarekTerLer Ercan]
ercan Bu Kıyamadıda Unutma Damat Ettim Senı

Ayyyy süper olmus bu yaaaa
Gelin & damada mutluluklar dilerim bu arada
Ellerinize saglik harikaydiiii

Saol arkadaşLar beyenmenize Sevindim bişiler yapmaya Calıştık İşte

Alıntı:
**SiMaRiKPeRi**: oğlumuzu aldında bişimi oldu sanıosun..saten sinirliyim sana. $ları bozdurana kadar chanım çıktı.. uyus gelin.
harika olmuş
teşekkürler ercan ve deniz

ayy çok Güzel olmuş ya el lerinize sağlık

ERCANNNNN bittin sen beni çağırma ha dügününe durun bu nikah kıyılmaz ben yokum
sen beni kandır alıcam diye git beyaz melekle evlen görürsün rezil edicem seni

şaka şaka allah bi yastıkta kocatsın tü tü maşallah

yorumlar için tşk

Cok Güzeldi 1 Numara ya ...

Emekleriniz icin Tesekkürlerr...

ehuehu
qüzeLdi ..Ellerine saqLik

Vala çok güzel olmuş devamını bekliyoruz arkadaşlar ellerinizin dert görmesin .Bir ömür boyuda mutluluklar

Güzel olmuş gerçekten gerçi kambersiz (gönül)düğün olmazmış ama

çok güzeldi ya

Saol arkadaşlar tşk ederim Devam Gelirmi Bilenmez Ama Başka SeneryolarLa Cıka biliri

Gercekten cok süper oLmus abim ya
bensiz dügün olmaz gerci ama bende davetliler arasindaydim
bu komedi dügünü izlemek bi zevkti

Saol arkadaşlar tşk ederim güzel izlemeLer

[align=right:6c82656590]ayy süper olmu$ ya koptum tabi fikir canımın içinden çıkarda kötü olurmu hiç harikasınız [/align:6c82656590]

hhehehehe hayatımda gördüğüm en komik düğün çok gsLdi saoL

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum