Paranoya

Bu tür düşünce bozukluğu gösterenlerde büyüklükParanoya üstünlükParanoya zenginlikParanoya aşkParanoyaParanoya keşifParanoya düşmanlıkParanoya kıskançlık gibi konularda gerçekle ilişkisi olmayan düşünceler vardır. HastaParanoya halüsinasyon görmez ancak; büyüklükParanoya kötülük görmeParanoya aşık olma gibi hayaller görür.

İlginizi Çekebilir
  • Uykusuzluk paranoya nedeni...
    Uyku sorunu yaşayan kişilerin paranoyaya yakalanma i...

• Hande Yener-Paranoya...
    Hande Yener-Paranoya Kusura bakma ben seni sevemedim Yalnız kalınca sevgini göremedim Dilindekiyle k...

• Paranoya...
    Paranoya Büyüklük, aleyhte olunma, eziyet edilme gibi hezeyanlarla kendini belli eden akıl hastalığı. B...

• Paranoya...
    Eski adlandırmaları PARANOYA veya PARANOİD DURUM olan bu hastalık günümüzde SANRILI BOZUKLUK olarak adl...

• paranoya testi :')...
    Soru 1- O gün sabah telefon açıp günaydın demedi a- Uyuyakalmıştır. b-Acele işi çıktı herhal...

bu hos bayan niye bana dogru gulumsuyo
kesin fermuarim acik
acaba kapamaya calissam farkedermi
yok yok kesin acik hala bakip gulumsuyo
en iyisi ben burdan gidiim ..arkamada bakmiim

kisinin bir olay bir söz yada hiç bir sepep olmadan karsındakınden süphelenmesi. turklerde oldukça yaygın olan bu sey coğunlukla ciddi bir psikolojik sorun olarak tanımlanır.

Allah kimseye yasatmasın ... kurtulmak gercekten zor ..

Psikoloji bozuklugundan kaynaklanan bir tür hayal etme hastalığı

Abu Bazen Kendimden Korkuyorum.
Aklıma bİn Bir Türlü şeyLer geliyo.
Kurdukça Kuruyorum,Sonra Kendimi Yiyip Btiriyorum.

Severim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum