MSN DE ŞİFRE GİZLİ SORU VE DİLİ DEĞİŞTİRME

MSN DE ŞİFRE GİZLİ SORU VE DİLİ DEĞİŞTİRME
BİLMİYENLER İÇİNDİR
ANLAYAN ANLADI UMARIM

ŞİFRE DEGİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan Parola(password) a tıklayınız.Buraya girip eski ve yeni şifrenizi yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece şifreniz değişmiş oldu.

GİZLİ SORU DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan gizli soru(Secret Question) a tıklayınız.Buradan da şifrenizi yazıp gizli sorunuzu seçip ve cevabını yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece gizli sorunuz değişmiş oldu.

DİLİ DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan dil(Language) 'e tıklıyoruz.Buradan da istediğiniz dili seçip tamam(ok) a basıyoruz.Böylece dil değişmiş oldu.
LÜTFEN EMEĞE SAYGI DUYUN

İlginizi Çekebilir

Eline,emeğine sağLık abiciğim biLmeyenLer için iyi oLur bu yöntem

evet devamlı soruyorlar ayrı ayrı yazmak zor oluyordu
gözlerinize sağlık

ya sana binlerce kez tşk ederim gizli sorumu değiştirmek istiodum çok çok saol arkadaşım bitanesin yaa

bu kadar güzel yoruma ben rep bile veririm al verdim bile

çok tşk ederim rep veren ellerin dert görmesin aradaşım sen bitanesin yaa

sende öylesindir umarım

ay ben de şifre degiştirmek istiyodum
saol yaaa

önemli değil aramıza hoşgeldin ilk puanın benden+rep

cok sag ol

sende sağolasın canım

bana yardim edermisiniz nasil msn ime bole seker resimlerden koyuyum
yani mesela a harfi yerine bu sitede verdiginiz guzel harflerden koymak isiyom nasil yapabilirim?

tam anlamadım izah edersen yardımcı olurum

yaa ben azeri oldugum için iyi anlatmamışım yaaa
şey yani ben msnde arkadaşlarla konuşurken mesela yazımı renkli böle sizin verdiginiz harflerle yazmak istiyom nasıl yapabilirim. ve ya bye diyom hani olur ya bye yazarken msn de guzel resimler cıkıyo el sallayan çocuk falan ne bileyim yaa.eger olmazsa ben msn imi veriyim orda tam anlatırım özelden atıyımmı size?*

yaaawww neden gelmiyosunuz msn ye

gözlerine sağlık

işime yaradı saol paylasım içinn

tesekkurlerr......gıslı soruu deıstrmek ıstıodum chookk ısıme yaradı....

ohhh bee bir işe yaramısana sevindin

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum