Başkasının E mail adresinden mail yollama !

Arkadaşlar vereceğim adresle Başka birinin e-mail adresinden yine başka birine e-mail gönderebilirsiniz..Hotmail, mynet , yahoo farketmiyor...Fakat hotmaile göndereceğiniz mesajlarda mesajın önemlilik derecesini yüksek yapmanız gerekiyor..

http://www.birlesimgida.com/

İlginizi Çekebilir
  • E-MAİL...
    ayarlar bölümünden e-mail ile haberdar olmak istiyorumu seçmiştim konuya yazılan cevaplardan 2 hafta...

• Başkasının Adına Mail Gönderme...
    Bunu sahte mail gönderme olarakda adlandırabiliriz neyse konuya geçelim Kaynak : ************ - Başkasın...

• Temiz Mail Yollama (Yalvarırım Sonuna Kadar Okuyun )...
    Okurken Resimlere Bakarsanız Daha İyi Anlarsınız :) Madde 1 : Evet başlığı okudunuz, bu ve bunu...

• ==>>E-Mail<<==...
    Personel şefi kısa bir iş görüşmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptıktan sonra şunu söyler: ...

• MaiL :))))))...
    Adamın biri gittiği otele kaydını yaptırmış ve odasına çıkmış. Odasında masanın üstünde bir bi...

teşekkür ettm deneyeyim bi bakalım arkadaş üzerinde

süper bişe bu ya çok eğlenceli..ama denedim msjı atınca direk önemsiz msjlar bölümüne gidiyo.. o yüzden de '1 yeni iletiniz var' diye yazmıyo..bu msj atacağınız kişi sürekli iletilerini kontrol eden biri olmalı bence..??

harika bişey ya.denedim ama oldumu bilmiyorum.

denedim kesinlikle çalışıyor...
fakat önemsiz postaya atıyor

güzel bişhiye benzio

ben Öbür Msn Adresimin Adıyla Diğerine yoladımOldu Gerçekten Çok İyi

süpersin msj olarak gözüküyo ark ı kandırıyom

Artık önemsiz postaya değil direk 1 yeni ileti aldınız diye gösterıyor. Sorun yaşayan arkadaşlar pm ile yada mail ile irtibat kurabılır.

Ama sakın kötü amaçlar için kullanmayın bunu

oluyo valla bende denedim diğer msnime gönderdim gelmiş ne güsel

süper bişi yha sewdim ama gönderilen kimliği doğrulanamadı fln dio neden ajaba böle bişi dior????

nasıl kullanılıo ya orda gıda falan yazıo
ya lütfen biri anlatsın

Giriş[/quote]

bu raya girdim anacak nerden mail gondereceimi bilmiyorum yardim edermisiniz

ben Yapamadım Yaa Bana Öğretebilecek biri Var Mı ?

ya bu site artık çalışmıyor

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum