MSN güvenliği için bir program daha!

Msn messenger'da konuşmalarınızı güvenli yapmak istiyorsanız, messenger'ınızı güvenle kullanmak istiyorsanız bu programı da deneyin.

Secway firması tarafından üretilmiştir.

İndirin

MSN güvenliği için bir program daha!

Simp is a tool developed by Secway to secure your online MSN Messenger conversations. Simp works by encrypting messages before they are sent over the Internet and decrypting them when they arrive at your contacts. Once installed on your and your friends computer, Simp will prevent anyone from reading your conversations.

İlginizi Çekebilir

sen bilgisayar işiylen felanmı uğraşıon kendi reklamınımı yapıon şaka şaka paylaşım için çok saol

eheh yok yahu olur mu? Sadece msn'ye ilgili üyelerin çok olduğunu gördüm program derliyorum. Ama her reklam için de para alıyorum Rica ederim, şaka bir yana amaç faydalı birkaç paylaşım yapabilmek.

PEKI BIRAZ ACIKLASAYDIN KEŞKE BU PROGRAM NASIL KULLANILIR VE TAYRINTILI OLARAK NE İŞE YRAR

Tabii hemen açıklayayım:

Programı ilk kurduğunuzda açılan sihirbazdan normal ayarların hiçbirini değiştirmeyin. Kendinize bir şifre belirleyecekiniz. Daha sonra sizin mesajlarınız şifrelenerek gönderilmeye başlayacak ki başkaları okuyamasın. Temelde böyle birşey.

paylaşımın için tşk ler

rica ederim, güle güle kullanın

Trk Silahl Kuvvetleri.LeR

TeşekkürLer (:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum