buRya bakabiLiRmisiNiZ =)

yha ben qeneLde winaptan müzk dilinyoRm ... diNLedğim müziği msndede göZükmesini istiyoRum...

onun proğRamı vaR onu bana buLABiliRmisnz??

İlginizi Çekebilir

media playerden calarsan msn de gozukur..winampta calınca gozukmez bıldıgım kadarıyla

http://www.winamp.com/plugins/detail...%2Fgen_msn.exe

bu lınkten ındırip kurduktan sonra olucaktır.

Escude:yanlıs bılıorsun Winamptada oluyor.

Çok Bilmiş seni

Alıntı:
Âρeгion´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
gen_msn - Customize Winamp Media Player

bu lınkten ındırip kurduktan sonra olucaktır.

Escude:yanlıs bılıorsun Winamptada oluyor.

süpeRsiN yha indiRdm ayrıCa winapıda indRdm haRika.....

çoooook tşkler

ben ne dinliyorumu göstere tıklıyorum winamptan acınca oluo

meDia pLayeRDen şimDi yürütülüyor ve eklentiLeRden DiğeRe qir ve meDia pLAyer winDowsLive yasanı seç olur

中国统计年鉴2008为您提供一站式服务

各位尊敬的客户朋友: 您好,报告年鉴销售中心专业销售中国行业报告、研究报告、中国统计年鉴2008 、行业年鉴、法律、金融、证券、贸易、经济、海关、党政机关、名录等网络销售平台,拥有2000余种各行业年鉴、研究报告、行业名录、行业法律等,有200平米店面,可供客户查询各行业资料。客户订阅资料可免费送货上门、免费到书店查阅资料等多项服务服务,中国房地产统计年鉴2008中心所售各种年鉴、研究报告、行业名录、法律图书等均为正版图书。中国统计年鉴2008 中心经营综指客户服务第一,信誉第一。欢迎广大客户亲临惠顾。   我书店一贯以服务客户为中心,满足客户的各种需要,为客户提供最完善的服务,中国房地产统计年鉴2008书店为客户提供各种行业年鉴资料订阅,同时代购、查询其他各类信息资料图书。我们的服务真意在于:让客户的需要得到更好的满足!让客户更方便、更快捷!让顾客在与我们交往的每一个细节中都感到自在、收获与满足。  中国统计年鉴2008 为您提供一站式服务,满足您的各种需求,欢迎顾客朋友来电垂询!

tşklerbnde wınapta olmuo sanıodum

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum