Kimler MSN Açmış !Bulalım!

arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim kendim deneme ettim denedim ve buldum.

msn listenizde kim o gün oturum açtıysa çevrimdışı olsa dahi profil fotoğrafı çıkar.

mesela;
bugün öğleden sonra msninizi açtınız. birkaç kişinin sizden önce oturum açıp açmadığını merak ediyosunuz?

yanıt çok basit:msn listenizi açın kişi adlarının hemen solunda msn logosu vardır (hani çevrimdışı olduğumuzda kırmızı yanan,çevrimiçinde yeşil yanan) o açıp açmadığını merak eden arkadaşınızın üstüne gelin logosuna tıklayın sol tarafa ufak bi pencere açılacak açılan pencerede yeşil renkli msn logosu varsa o kişi o gün oturum açmamıştır. eğer kişinin profil fotoğrafı çıkıyosa yani msn ine koyduğu avatar resmi çıkıyosa o kişi o gün oturum açmıştır

İlginizi Çekebilir

Bu yöntem sadece o bilgisayarda olanlar için baska bir bilgisayarda girersen profil resmi avatarların hiç biri cıkmıcaktır.

banane yaa açarsa açsın açmazsa açmasın

ben çok merak ediyorum aslında ama o profil resmi bi kere çıkınca sora hep görünüyo zaten pek işe yaramıyor bence

ne uğraşacam ya

boşver ya ama yinede iyi bi yontem ha

salla yaa ama bir yöntem teşekkürler

yafff bende nie olmuu

çhok saçMaaa..! bi sürü yanımda olan arkim wr hpsinin baktm msn ine hpsinde de foto çıkıo oysa msn açMadılar.. basit bişe..! :S:S

emeğine sağlık...
denedm milletin işi gücü yok msn açmış

beyenmek beyenmemek size kalmıs umrumdada olmaz arkadaşlar sadece bi hatırlatma konusu

tşklerzatenn açan kısının resmı
gozuktuqu ıcın öle sanırım yoksa kesın bişy deqil

teşekkürleer

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum