süper ya .. ReçeL

süpeR ya kopTum saoL .. !

gslmş

aaaa çoık romantik

Canım Sevgilim Kazim;
Bu mektubu sana Sinop dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Kalp Kalbe Karsi derler şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Seni ölümüne seviyorum birtanem lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 18 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 39. günü.Sana Kazim bey diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana deli askim demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

Kazim; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün cikolata almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 39 gün olmuş ve ben o cikolata i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Dünyayi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; benim ömrümsün bitanem, nolur kendine cok iyi bak Kazim

hehe cok komik paylasim icin Trk Silahl Kuvvetleri

emeine salık süfer bu ya

ayh öLdüm güLmekten saoL cnm

güzelmiş

çok güzel çok teşekkür ederim

hoho çok güzeL yaFf
heLe ReçeLi yüzüne yemesii

süpeR bi$eymi$ ..saoL cnM

ayyy çok gzl buu buunun gibi varsa yollayın daha

gusel bısey ya okdum glmktn öldümreçel kavanozu

çok güzeldi yaa çok teşekkürler....

Daha önce de yapmıştım bunu
Güzel hoş bişey
Teşekkürler ..

süperr saol yha

heheheh süper yaa bayıldım bu mektuba SaoL..

verlmşti sanırım

süper yha

zuhaha koptum yaa paylaşımlar için saolun

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum