en sevdiğiniz yemek--en iyi yaptığınız yemek hangileri

yalan değil ben bi mantı yapmak istedim çünkü ailemden ayrıyım şu an elime yüzeme bulaştı en iyisi hazır mantıymış

bi keresindede patlıcan yemeği yapıcaktım onları doğricand a ondan sonra suya atacanda bişecekte et koyacanda bir sürü işi var dedim bi tane patlıcan beğendim neyse onu ateşte kapuklu mabuklu pişirdim piştikten sonra soydum ekmeğin arasına koymuştum icik pişmemiş ama o farkı da dometesle biberle kapattım deneyin züper oluyooo

İlginizi Çekebilir

ben bi karnı yarık yapıyom usta allah seni inandırsın daha öle yapabilen birini görmedim biraz uğraştırıyo ama emeklerime değiyo yaa... ayrıca güveçide çok sever ve güzel yaparım

YEMEK LAZIM BABACAN

patates kızartması : patatesi ii yapıom

Alıntı:
patates kızartması : patatesi ii yapıom
genelde herkes ii yapar ama senin elinden yemek ayrıcalık olurdu

makarna we her türlü tatlıyıı çookk güseellll yaparımm

en sevDiğiM Yemek=Kuru FasuLye... TavuK üsTü Pilav... Bidee PatateS KızartMası...
eN iYi YaptıGım yeMek=PatatEs KızartMaSı... salataaa... YeMekten SayarsaNız TaBe...

Alıntı:
en sevDiğiM Yemek=Kuru FasuLye... TavuK üsTü Pilav... Bidee PatateS KızartMası...
eN iYi YaptıGım yeMek=PatatEs KızartMaSı... salataaa... YeMekten SayarsaNız TaBe...
oda iii

Mantı we PaTates Kızartması ama 2sinide Yapamıorm

amma çok patetesci varmış gerçi bura türkiyede

YİN GAYRİ

mantı ve patates kızarması makarna köfte üçlüsünü seviyomm

hemde ikisinede yapabiliyom...
marifetli kızım yaaaaaa

VALLA YEMEK SECMEM; BUTUN YEMEKLERI GUZEL YAPIYORUM; AMA CIG KOFTE BASKA OLUYO COK SEVIYORUM CIG KOFTEYI

sağolun afiyet olsun hepinize

pilav ve patates kızartması yapıorum

oda güzel

en sevdiğim yemek kuru fasulye köfte şimdi bunlar aklıma gelio
yemek falan yapamam valla

Alıntı:
yemek falan yapamam valla
oda ii

eelimden her tür yemek gelir mutfak işini severim yemeyide severim yapmayıda ama bulaşık hiç sefmemm

patates kızartması,makarna başkada bişe yapamam heralde denemedim

Ben çok harika yemek yaparım özellikle makarnayı harika yaparım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum