SİZCE ERKEKLER GERCEKTEN AŞK ACISI CEKE BİLİRMİ

SİZCE AŞK İÇİN ÖLÜNÜR MÜ?

İlginizi Çekebilir

evet bence cekebilir yanlıs anlamayın hava atmaya calısmıyorum ama bnm yuzumden cok fena seyler yapan bırını biliyorum deil kendını birde yanında benı oldurmek isteyen bile vardı ama beceremedı

BUNA SEVİNDİM Bİ YÖNDEN SENDE SEVİNMELİSİN ÇUNKÜ BUNA DEYERMİSSİN Kİ.......

kişiye göre degişio ama benimki cekmio cok yüz werdim ona sayesinde ben cekiommm

ÇEKENİDE VARDIR ÇEKMEYENİDE

cıxx..........ben hıç cekmedım

ben çekenlerdenim ama zaman geçtikçe nasıl bi insan için acı çektiğimi gördükçe kahroluyorum resmen kendimi aptal gibi hissediyorum...

Çekerler bence... Kişiden kişiye değişir...

CekerLer

A$ık oılan herkes "AŞK" acısı ceker..erkek yada Kız ayrımı yapmak Dogru Olmaz.ikisinde kalbi war..!gercekten Aşık olan Acıyı Fazlasiyla çeker..

hepsi aynı olmayabilir ama ben çektiklerine inanmıyorum...

bence asLa yapamazlar..

kişiden kişiye göre değişir tabi ama bence genelde çekmiolarr

bence kişiye göre değişir,gerçekten sevmeyi bilen adam acısını da çekmeyi bilir!

çeker...

ama hepsi değil ben eşimden ayrıldıgımda 6 ay boyunca peşimde sürüklendi

çekenler wardır ama ben hep çekmeyenine rastladım..

yaaaaaaaaaaaa çeker tabi niye çekmesin erkeklerinde kalbi var.... tabi her erkek bir deil çekmeyen de var ama erkeklerinde bu kadar üstüne gitmeyelim bence.... çünkü erkeğe göre değişirç nasıl kıza göre değişiyosaa. çünkü erkek kadar aşk acısı çekmeyen kızlarda var canım...

Bencede çekerler ama sevene tabiki sevmeyen için herşey boş

eğer gerçekten seviyosa çeker

onlarda insan diillermi ya
cekerler tabi...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum