BİR ASK SİTTESİNDE EN İYİ SORULACAK SORU GELİO?

SevginİZ uğruna neyi feda edebilirsiniz
ben bir zamanlar kendimi feda ettim şimdi aşk yada sevgi yaşamak için bir ben daha yok..!! bazı şeyleri feda ederken dikkat edin bence..!!

PEKİ SİZİN FEDA ETTİĞİNİZ EN BÜYÜK ŞEY NEYDİ.. "
veya ne olabilirrrr

İlginizi Çekebilir

kenimi feda ettim Doan Haber Ajans ne olsn dmi

HİÇ BİŞEYİMİ FEDA ETMEM ÇÜNKİ AŞK YALAN

bakalım o benim için neler feda ediyo bende ona göre bakarım herşey karşılıklı yani

5 senemi feda ettim büyük konuşmayayım bundan sonrada hiçbir şeyimi feda etmem...

herşey karşılıklıdır illa bi tarafın feda etmesine gerek yok ki ufak tefek maddi şeyleri aşk içinde aramak gerekmez aşkım içim keserim asarım ölürüm kelimeleri sadece boş laflardır bu dünya kimse için ne ölmeye nede öldürmeye değecek kadar kötü değil yaşamak herzaman iyidir

ben aşkımı çok sewiyorum ona değer vermek aldatmamak en büyük fedakarlık tır bence

zamanımı feda ettimmm gereksiz birinee

aşk ıcın hıcbırsey yapmam cunku ınanmıyorum

Alıntı:
esrarengiz kız´isimli üyeden Alıntı
HİÇ BİŞEYİMİ FEDA ETMEM ÇÜNKİ AŞK YALAN
kesinlikle katılıyorumm

ben çook şeyi feda ettim ama değmezmiş.

gençliğimi......

AşKıMı FeDA EtMiŞim Ya BaŞkA nEYi fEDa eDeyİM,

GURURUMU feda ettim yetmezmi?

ben sağ iki parmağımı feda ettim ama yanlış yapmışım onu çooook üzdüm..

onun için herşyimi feda edbilrim

ya rebel ben bu konuyu actığımdan beri içinde pişmanlık olmayan ilk cevap seninkiydi Trk Silahl Kuvvetleri ederim sana ve diğerlerinede onlarda benim gibi asktan bıkmıslar:'(

bir zamanlar yaptıgı cok büyük hataya karsılık onu affettim iyikide affetmişim suan benim kocam cünkü

bak abla senin gibi olmamız için biz ne yapmalıyız daha yasımız 16 ama ollsun bu arada resimdeki cok güzel bir bayan galiba sensin

AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK OZAMAN AŞK valla ben bana deger verdigini goreyım canımı bıle feda ederım

hayatımı feda edicektim ama degmezmis onaa

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum