Özlemek güzeldir (Görmeden Özlemek)

Özlemek güzeldir (Görmeden Özlemek)

Görmeden özlemek...
Ne kadar basit bir cümle aslında, "görmeden özlemek"...
Anlatılabilirmi ki;
Zaman sonsuzluga yol alırken,düsüncelerim beni rahat bırakmıyor,hayata baktıgım pencerem kırılmıs,kimin kırdıgını görmedim ve ona kızmak yerine biraz üzüntü ve biraz tebessümm karısık bir duygu bu oyle hissediyorum...
Hani evin penceresinden bakarsın tozlu ve kirlenmistir dısarıyı bulanık görürsün pek bir sey secemezsin, orda birini görürsün ama aslında tam olarak degil sadece erkek mi?, kadın mı?, üstünde ne var? o an ne yapıyor? sadece bunları görürsünüz... Gözlerini göremezsiniz ve kalbini...
Benim pencerem kırıldı ve simdi daha net görüyorum herseyi, aslında kimi nasıl görmek istersem oyle görüyordum önceden simdi ise kim nasılsa o sekilde görüyorum, degistirmek istiyorum gördügüm seyleri,
Yapamıyorum...
Cunku yapmama izin vermiyor karsımdaki, ben görmemeye alısmıstım oysa...
Hakkımda guzel seyler düsünürlerdi penceremin arkasından gördüklerim, hep sirin tatlı sempatik cocuktum onların yanında,bazen yaramazdım,bazen paylasılamazdım,bazen olurdu sessizlikle oyun oynardım penceremin arkasında ve kaybolurdum ortalardan penceremin arkasında göremezlerdi beni tanıyanlar...
Simdi özlenmek de yalan,sempatik cocuk hikayeleride,paylasılamamak tamamen ters geliyormus bana oysa kimse istemiyormus...
Gidiyorum ve uzaklara ve kimsesizlerin yanına,kaybolanların bulustugu yere gidiyorum...
Göremicem artık sizleri ve özlücem görmeden özlücem, belki bu yazıyı okuyanlardan biriside olabilir bu Görmeden Özlemek güzel duygu orda uzaklarda olacaksın,seni hic tanımıcam sadece penceremin arkasından görücem ve buna ragmen seni özlücem...

Seni vefasız asklara bırakıyorum, yüzümü kırılan bardaklarda ara düsünme ben ne olurum, sanırım bir daha onarılmaz incilen gururum...

İlginizi Çekebilir
  • Özlemek.. Güzeldir...
    Özleyecek, hasretini çekecek bir şeyi olmak güzel şey... Özlemin sonunda kavuşmak vardır çünkü... ...

• Özlemek.....
    Özlemek... Hayat soğuk, yağmurlu ve vurdumduymaz bir İstanbul gecesiydi... Ve gece yağan yağmur he...

• >>Özlemek<<...

güsel bi yazı emeğine saĞLık

ellerine sağlık

Yüreqine saqLık qsLdi...

edanaz, Tesekkur ediyorum arkadasım

+KaRDeLeN+, Tesekkurler canım

Sweet AnqeL, Tesekkurler ederim

özlemek...kekremsi bi duygu...
yüreğine sağlık canım çok güzeldi
+rep

sahilim*, Yorumun icin ve artı icin cok tesekkurler janey

Alıntı:
Seni vefasız asklara bırakıyorum, yüzümü kırılan bardaklarda ara düsünme ben ne olurum, sanırım bir daha onarılmaz incilen gururum
süperdi..+rep

yalnız kaldım, tskler yorum icin ve artı icin

Alıntı:
Seni vefasız asklara bırakıyorum, yüzümü kırılan bardaklarda ara düsünme ben ne olurum, sanırım bir daha onarılmaz incilen gururum...
Muhtesem Bir Yaziydi Yüregine Saglik

bestofmanyaklar, Tesekkurler yorum icin

Alıntı:
finaL harikaydı

***MéRii***, tesekkurler

yüreğine sağlık..

bu cümle finalmiydi yoksa imzanmıydı anlıyamadım ben =) ama yazı güseldi ya güsel anlatmışsın içinden geçenleri yüregine saglık o görmeden özlemek varya off off zor bişe ya=( yazı gerçekten süperdi=)

yüreqine saqlık ..
qüzel olmuşş ..

özlemek o kdr güzel o kdr da aci dir...
gzldi..

Eski konuLara yorum yapmayın Lütfen..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum