AskLar YaLaNmiS bu SehiRde ...

Aşklar yalanmış bu şehirde. Her şey 3-5 günlük eğlenceymiş. Bense her şeyi saf temiz, her aşkı Leyla mecnun sanıyor muşum. Ne büyük aptallık..

Senin eğlencenmişim bende. Oysa ben senin Leyla n olduğumu düşünürken. Tamam işte. İşte aradığım mavi sevdam, ruh eşim derken.

Bu ilk yanılışım değil ki.. yaşadım ama akıllanmadım. Aşkı bırakamadım. Aşksız yapamadım. Yine açtım kalbimi aşka, daha eski izlerini bile yok edemeden. Ve tam bu izler geçti, yaram artık acıtmıyor derken daha büyüklerini kazıdın gönlüme acımadan.

Ben ne yapmıştım ki sana. Ne hatam vardı ki. Tek seni sevmiştim. Sadece sevmiştim. Suç muydu.
Savaş mı dedin..? savaştım. Ağla mı dedin? Ağladım. Gönlünü acıtsam da benimle kal dedin? Kaldım. Ama ne oldu. Hak ettiğim koca bir hiç miydi. Hak ettiğim bir başkasına tercih edilmek miydi.

Biliyor musun ne düşünüyorum şimdi.? Hep yapmak istediğim ama bir türlü yapamadığım ölümü. Elimden gelse bıçağı acımasızca saplarım yüreğime. Elimde olsa silahı dayarım alnıma. Gücüm yetse çıkarır atardım seni bu kalpten bu beyinden.

Artık aşk yok. Artık aşka yer yok benim hayatımda. Varsın taş kalpli desinler, varsın kendini beğenmiş desinler, varsın deli desinler. Aşk yok artık. İki kişiye ait hiçbir şey yok artık.
Sadece tek var.
Sadece ben var. Sen yok.

İlginizi Çekebilir

emeğine sağlık canım

Trk Silahl Kuvvetleri ederim canim..

»YagmurTanesi«, emeqıne saqLIK cnm

Savaş mı dedin..? savaştım. Ağla mı dedin? Ağladım. Gönlünü acıtsam da benimle kal dedin? Kaldım. Ama ne oldu. Hak ettiğim koca bir hiç miydi. Hak ettiğim bir başkasına tercih edilmek miydi.

cok guzeldi tatlim yüregine saglik...

tskler..

canim benim cok güzel yazmissin yüregine saglik

Ben Trk Silahl Kuvvetleri ederim bitanem..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum