Yine sen dolaş sokaklarımda

Yine sen dolaş sokaklarımda

Merhaba Sevgilim.

Ben gözünle gördüğün ama yüreğinle işitmediğin.

Seni sevmenin verdiği pay ile ödüyorum yalnızlığımı.
Yüreğimde ölebilseydin eğer belki unuturdum seni.
Beni diri diri gömdüğün hayatını yaşarken sendeleyeceksin.

Boş bir göğüs kafesi bulman kolaydır da.
Seninle dolu olan ben gibi bulman aşikar aşka.

Beni gömdüğün yerin adıydı yalnızlık, seni sevmenin verdiği pay ile ödediğim.
Yüzünün oylumunda suçlu yazmasa bile.
Rahatça yine sen dolaş sokaklarım da.
Vicdanından nasıl kaçıp kurtulacaksın.

Hoşça kal Sevgilim.
Ben gözünle gördüğün ama yüreğinle işitmediğin.

Maviyazanadam

İlginizi Çekebilir

Zaten hep oyle olmazmi? En cok seven en cok terkedilendir. Terkedilirde birtek yuregindeki sevgi onu terketmez. "Ben gozunle gordugun ama yureginle isitmedigin." ne kadar dogru ne kadar icten bir cumle. Sevmeyeceksin hic kimseyi oyle kendinden cok sevince acirsin acitirlar bosyere umutda beslemeyeceksin bosvericeksin kisaca bosvericeksinki o daha cok sevsin seni senin onu deli gibi sevdigini bilmeden. Her ask bir terkedistir aslinda birgun o cok seven mutlaka kalir ortada zaten ask kavusamamaktir dimi. Neyse sacmaliyorum iste. Guzel iste. yuregine saglik arkadas.

Alıntı:
AysnrMt.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten hep oyle olmazmi? En cok seven en cok terkedilendir. Terkedilirde birtek yuregindeki sevgi onu terketmez. "Ben gozunle gordugun ama yureginle isitmedigin." ne kadar dogru ne kadar icten bir cumle. Sevmeyeceksin hic kimseyi oyle kendinden cok sevince acirsin acitirlar bosyere umutda beslemeyeceksin bosvericeksin kisaca bosvericeksinki o daha cok sevsin seni senin onu deli gibi sevdigini bilmeden. Her ask bir terkedistir aslinda birgun o cok seven mutlaka kalir ortada zaten ask kavusamamaktir dimi. Neyse sacmaliyorum iste. Guzel iste. yuregine saglik arkadas.
Güzel yorumun için teşekkür ederim

Yüreğinize sağlık

Alıntı:
mehmetaluc´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yüreğinize sağlık

Teşekkürler

Çok tanıdık bi kalem..
Yüreğine sağlık.

Alıntı:
e'sra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok tanıdık bi kalem..
Yüreğine sağlık.

Teşekkürler.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum