Gidi$in..

Gidi$inin üstünden 5 ay geçti.. 5 ay oldu ellerini tutmayalı gözlerine doya doya bakmayalı.. 14 aydır da bekliyorum gelmeni,askerliğini bitirmeni.Seni çok özlüyorum.Ama bitecek,biliyorum.Az kaldı. Seni Beklemek ne güzel! Birde geldiğinde mutlu olabilecek olsam... Herşey daha berbat olmadan unutmalıyım seni.Ama bunu şimdi yapamam.. Seni üzemem.

"Güzel olacak her$ey" diyorum.Seni, ama en çokta kendimi kandırıyorum.Bunlar degil,seninle gecirdigimiz güzel yılları anmak mutsuz ediyor beni.

Seni çok sevmiyorum. Ama çok alıştım sana.. Şimdi Başkasına alışmak,tanışmak,yeniden sevmek;en baştan.. Çok zor şeyler bunlar.Başka bir ses,doku,başka gözler.. çok zor.

Hayatmda çok şeyi değiştirdin Sen.. Görüşlerim,görünüşüm,hislerim,arkadaşlarım.Bambaşka bir insan oldum sayende. Pişman mıyım ? Bilmiyorum,bazen..

Pişmanlık değil de, hiçbir zaman hiçkimseyi bu kadar çok sevmek istememiştim ben..Böyle bağlanabilmek istememiştim.Güvenmedim insanlara hiçbirzaman , ama sen farklıydın işte,farklısın..

Sensizliğe alışırım,Belki uzun zaman toparlanamam ama,alı$kınım.Ama beni hâlâ sevmene,Beni özlemene.. Nasıl alı$ırım,nasıl katlanırım?..

Bunları sana söyleyebileceğimide sanmıyorum aslında. Her$ey inceldiği yerden kopmalı.Ne ben bitirebilirim, ne de sen bitirmelisin.

Her$eyi bir kenara bırak,Ben seninle ya$lanmak istemi$tim.Senden ba$kasıyla hiç hayal kurmadım.. Sana a$ık olarak,Senin kollarında ölmek istemi$tim.

Neyse.. Daha fazla yazmak istemiyorum,Sadece artık gelmeni istiyorum.Elini tutmak istiyorum..

Seni Çok özledim.. Artık gelmelisin!

01.04
01.15
<Günlüğümden..>

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum