iZLeRiN KaLMaLı...

Bilmiyorum , anlayamıyorum... Nesin sen nerden çıktın neden girdin hayatıma neden bu acı... Neyi bekliyorum ben yada kimi ? Karışığım o kadar karıştı ki içimdekiler artık doğru kararlar veremiyorum . Evet seviyorum seni hemde o kadar çok seviyorum ki engel olamıyorum kendime sen beklenendin galiba o kadar çok acıdan sonra öyle girdin ki hayatıma ne yapsam çıkaramıyorum seni Koparamıyorum söküp atamıyorum... Çok özledim seni , seni ve yaşananları. Gitme demeyi o kadar çok istedim ki. Gitme ,kal yanımda , bırakma.. Bitmesin . Ama olmadı yapamadım sen gitmeyi çoktan seçmiştin zaten kal diyemedim..Hala döneceksin diye umudum var bir türlü kabullenemiyorum gidişini . O kadar kısaydı ki seninle geçirdiğim zaman kısaydı ama doluydu sen vardın gülüşün vardı öpüşün bakışların... Ve benim kalbim vardı herşeyi unutuyordum yanında bütün acılarım gidiyordu seninleyken ve sen gittin Seninleyken güneşe mahkum olan kanatlarım yine karanlığa döndü yine kapkara herşey. Küçücük bir umut ve içimde büyüttüğüm sevgim kaldı senden geriye. Şimdi o kadar korkar oldum ki seni görmekten o kadar korkar oldum ki bana birşey söylemenden kaçar oldum bulunduğun yerlerden . Soyutladım kendimi vazgeçtim artık dünden ve dünde kalan herşeyden sadece sen kaldın yanımda aslında sen değildin benimle kalan hayalindi sözlerindi ve vazgeçemediğim gülüşündü...Şimdi gülüşüne hasretim ben. Her aklıma geldiğinde sana tekrar tekrar bağlandığım o gülüşüne... Kolay değil biliyorum asla kolay olmadı ki sensizlik hep acıttı canımı. Herkesin bıraktığı bi acı vardı kapanmayan yaralarım vardı benim hepsini kapattım tek tek ama senin yaranı kapatmak istemiyorum. İzlerin kalmalı bende acıtmalı canımı her hatırladığımda seni o yara daha çok acıtmalı...

İlginizi Çekebilir

çok anLamLıydı yüReğine sağLık cnm

tşk ederm

Tesekkkurler ellerine saglık...hos olmus..

yüreğine sağlık

yüreğine sğalık cnm

tşk ederimm

yureqıne saqlık

yureĞine saĞLık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum