kaybolmaz anılar..hep akla gelir seni bana hatırlatır..

Sevdanın rengini sende görmek istedim hep..en derin maviliklerin içine girmek ve bi daha çıkmamak..sonsuzlukta buluşmak ve ayrılmamak.

Ama Sensizlik yaşanmaz bir hayat oldu.yaşamın tadı sende saklıydı.
Tutsak oldu yaşalılanlar bana.

Ve sen gidiyordun..dönmeyecektin..zamanla yarışıyordum oysa ki ben ölümle burun burunaydım.her şey bitmişti ve sen gidiyordun..
Ölmek ve bir daha hatırlamamak yaşanılanları ne güzel olurdu..başaramamıştım yine ölmeyi..her defasında kurtulmak bıle acı verıyordu..
Gelmesen üstüme üstüme olmaz mıydı?bu denli suclanılmak hakkım mıydı?
Nefesim kesılıordu zaman geriye akıordu anılar canlanıordu..ve ben her defasında ölümle burun buruna geliordum..
Silmeyı denedım aklımdan ama olmadı.

Sevda rengini griye çevirmişti ilk..sonradan göremedim ki rengini..etraf zifiri karanlık olunca kör olduğumu bile hissetmedim değil.

Ne yaparsan yap demiştin hep yanındayım…evet halada yanımdasın gitmiş olsanda hayallerın benı bırakmıyor ki…

İlginizi Çekebilir

Nefesim kesılıordu zaman geriye akıordu anılar canlanıordu..

Cok ho$ döktürmüssün arkdasim.
Emegine & o güzel yüregine sagLik.

Alıntı:
onLyOne´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Nefesim kesılıordu zaman geriye akıordu anılar canlanıordu..

Cok ho$ döktürmüssün arkdasim.
Emegine & o güzel yüregine sagLik.

hiç yorum gelmicek sanmıstım saol canım cok tşkler yorumun için...

Silmeyı denedım aklımdan ama olmadı.
bu söz güselmiş yüreğine ellerine sağlık jnm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum