BİTMEK ZORUNDA KALAN BİR SEVDA

Bitmeyen ama bitmek zorunda kalan bir sevda...

Haberin bile yok yine sana yazıyorum .Özledim
seni çok özledim hayatım ne olur bize kıymayalım dayanamıyorum ben artık yapamıyorum olmuyor yemin ederim yüreğim sıkışıyo nefeslerimin daralması hiç bişeymiş biliyormusun yüreğin sıkışması yanında ben senden uzak olmaya zorda olsa dayanmayı kabul ettim

ama yüreğinden uzak kalmaya dayanamıyorum neden böylesin diyorum öyle alışmıştımki canım demene şimdi yaralıyor heşey yapamıyorum çok zor canımıniçi anla ne olur

sen benim için herşeyimsin tek dayanağım tek sığınağım bildim seni bu kahrolası dünyada senli bi dünya kurdum içimde senle herşeyin üstesinden geldi bu deli biliyorum istediğin gibi biri olamadım haklısın gözünde kaybettirdim kendimi ..şimdi en zor zamanlarımda yine sana ihtiyacım var hemde çokk... Başedemiyorum bu yürekle ben bu canyanmalarına ..biliyorum hep sorunum sende
ama benimde senden başka kimsem yok inanki yok beni sen kadar kimse tanıyamadı yardımcı olmadı keşke keşke o yürekte tekrar atsam ben seni kızdırmayı sinirlendirmeyi hiç istemedim ama neden böyle oluyor anlamıyorum yıllardır beni çektin katlandın sen ne desen haklısın bitanem haklısın

Artık hiçbişey eskisi gibi olmaz eskisi gibi olamam dediğin an varya yıkıldım yıkıldı yüreğim senelerin bizine ne oluyor böyle ne olur seninde canın yanıyosada sende üzülüyorsan izin verme izin verme o yürekten gitmeye gözümünnuru bu can sen olmadan nefes bile alamıyorki senden uzak kalsın şuan halimi görsen kızarsın şimdi burda olsan bi tane çakarım dersin.

yıkıldığım anlarda o gülüşün gelir aklıma susarım benimde yüzümde gülümseme oluşur sen bu cana can verensin "canım" diyosunya bazen en derinden işte o an ben bişey diyemiyorum yüreğim yerinden çıkacak gibi oluyor canım oluyorsun o an hayatta kalıyorum yine senle ..

Belki sen haklısın benim için bizim için artık yapacak bir şey kalmamıştır dediğin gibi ..Ama biz ikimiz herşeyin üstesinden gelmedikmi kalkmadıkmı tek yürekle acıya rağmen sarılmadıkmı birbirimize sıkısıkı işte yine sarılalım bir kere daha bizi yıokamayacaklar gösterelim .Sende istemiyorsun biliyorum bilmezmi bu yürek seni canın yansa canım yanar ama bu ayrılık mutlu edecekse bitanem sensizlil denizinde boğulmaya razıyım ben .Biliyorum dayanamazsın yine kurtarırsın beni ..Sakın kurtarma sakın o zaman kopamam senden ..Hele o gözlerle bakma gözlerime inan ayrılamam senden ...
Senle hayat buldu bu yürek senle nefes aldı ve yine seninle çırpınıyor ..Ya gel kurtar beni nefes alayım yada bırak boğulayım ya canım ol yada ecelimm.
Ama seçimin ne olursa olsun bu yürekte daima atacaksın sen attıkça can bulacak bu beden bende bunu bilesin ..
Sana tek bir kötü söz söyleyemem .tek suçlu benim seni bu yürekte öyle bir yere koymuşumki;ne benim gücüm yeter ne de senin bitanem ..Unut deme bu yüzden beni ve benli günleri diye unutulmaz her saniyesi kazılı bende unutamam bitanem unutturamazsın kendini..

Şimdi gittmek istiyorsan git ama böyle olması gerekiyor şartlar deme ne olur sevdiysen ve seviyorsan iki ayrı bedende tek yürek olmuş bu canlara kıyma...

02.02.2008 / cumartesi
22.33
Tuğba34

İlginizi Çekebilir

Alıntı:
"canım" diyosunya bazen en derinden işte o an ben bişey diyemiyorum yüreğim yerinden çıkacak gibi oluyor canım oluyorsun o an hayatta kalıyorum yine senle ..
insan sevince tamda böyle hissediyor işte..
inşallah iki ayrı bedende ki o tek yüreğe kıymaz sama bu satırları yazdıran kişi

yüreği güzel ablam....çok güzel yazmışsın ellerine sağlık..yüreğin dert görmesin .....

Yüreine sağlık... her daim mutlu kal...!

ilham perine zeval gelmesin..
nerden gelir böyle güzel sözler aklınıza..
yüreğine ve bileğine sağlık..

muhtesemmm

Yüreğine sağlık adaşım.

ne kaDar doqaL ve qüsel ya...

yüreqiNin güseLLiğine saqqqLıkk cNmm...

yüreğim sıkışıyo nefeslerimin daralması hiç bişeymiş biliyormusun yüreğin sıkışması yanında ben senden uzak olmaya zorda olsa dayanmayı kabul ettim

canım" diyosunya bazen en derinden işte o an ben bişey diyemiyorum yüreğim yerinden çıkacak gibi oluyor canım oluyorsun o an hayatta kalıyorum yine senle ..

güzel yazmisin cnm cok haklisin...
yüregine saglik

teşekkür ederim hepinize gözlerinize şifalar yüreğinize sevgilerim olsun

ablam nerden okudum dıyorum ınan ben böyle mı bırakmıstım güzel gözlü ablamı ne yapmıslar ablama ne demısler ona da böyle acıtmıslar canını....
yüregıne sağlk ama bu yazı ıcın degl ablacım yüregının hep ayakta kalması ıcın sen varsın sen devasın sen yıkılamazsın dımdık olmalısın nurum....

nerden nerelere geldı bır sevda daragcında kuruldu son belkıde
ama sen aglama sakın
sen yılların önünde dururken de basını egmemıstın
sımdı de güzel gözlerınle ısıgını verıceksın
sen susma güzel gözlüm
bu haykırıslar duyulur bırgün
sen sabret ablam
deva buysa eger gönderır o
EN BÜYÜK EL....

dayanamam yüzünün ufacık cızgısıne güzel yüregındekı yerımden ıcını ısıtabılmek dılegıyle....

dılan!

Dilanım Çilem benim sen nasıl bişeysin böyle anlayamadım yazdıkların ilaç mübarek yüreğimi ısıttın bitanecim hayat işte bazen güzel bazen değil bazen gülersin bazen ağlarsın Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin her zaman sende hiç üzülme senin o güzelim yüzün o gözlerin hiç solmasın ağlamasın ne kadar acılarda olsa insan hayatında bir şekilde ayakta kalmak zorunda ...
Sen ablasının çimengözlüsü

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum