Esρєгαиzα & Sαчнα вuŁuşтu

AsLında bu konuyu dün açmam Lazımdı ama o kadar yorgundum ki bugüne kaLdı
Biz asLında perşembe günü buLuşçaktık sonra cumaya erteLedik (:
Ne demişLer geç oLsun güç oLmasın
Heyecan yaptım bu hatunLa buLuşçam diye gerçi bu 2. buLuşmamız ama oLsun
Perşembe gecesi sabahLadım hiç uyumadım sabahı sabah ettim
Saat 11 gibi mesajLaşmaya başLadık işte ben daha kahvaLtı yaparken baL Lokmam hazırdı

Hemen hazırLanmaya başLadım aceLe aceLe saçLarımı yaptım hava kapaLıydı mesaj attı Gamze´m şemsiye aL yanına diye
aLdım mı ? Hayır hiç sevmem şemsiye taşımasını
Neyse çıktım evden gittim durağa doLmuş bekLemeye pek sıra yoktu hemen geLdi doLmuş 15 dk'da heykeLdeydim

Mesaj attım nerdesin diye hanımefendi daha otobüsteymiş vaLiLiğin önünde bekLedim
Sonra gittim aLt geçidin oraya oturdum gördüğüm tipLere bakarken zaman nasıL geçti anLamadım

Tabi o arada mesajLaşıyoruz bi ara bi baktım Gamze önümden geçiyo şşt yaptım baktı gördük birbirimizi
Hemen sarıLdık öptüm baL Lokmamı geçen buLuştuğumuzdan beri hiç değişmemiş saçLarı yine aynıydı (:
Sonra girdim koLuna yürüyoruz ama nereye gidiyoruz beLLi değiL uLu camiinin oraya gittik o arada konuştuk baya çok özLemiştim
Napsak napsak diye düşündük yemek yemeye karar verdik geçen sefer tonton yemiştik tekrar yiyeLim demişti msn'de konuşurken gökadaya gittik
Hemen tonton söyLedik bide koLa bu aç hatun büyüğünden söyLedi ben küçüğünden istedim tabi yine yiyemedi bana devretti
Tam yerken içinden kocaman sosis çıkması midemi aLt üst etti uzun süre tonton yemeyi düşünmüyoruz
Yemek yerkende sohbet ettik konuştuk sonra napaLım napaLım dedik tophaneye gideLim mi dedim oLur dedi Gamze´m gittik (:
YoLda dergi satmaya çaLışan çocuğu başımızdan atmak için yok paramız demekten bi haL oLduk yok anLamıyo ya en son 1 ytL verdim sustu
Bide bide fıstık dağıtan kızLar vardı dedim bedava mı kız evet bedava buyrun dedi ben haLa soruyorum bak bedava di mi
MaLum bu devirde herşey parayLa Gamze´mde diyo meLeğim bedava aL şunu hadi

FıstıkLarımızı yiye yiye tophanaye geLdik hava kapaLıydı yağmur çiseLemeye başLadı banka oturduk
Sonra saat kuLesinin oraya gittik fotoğraf çekindik manzarayı izLedik yağmur hızLanmaya başLadı şemsiyeyi açtı bebeğim benide koruma aLtına aLdı
Tekrar bankın oraya gidip oturduk yağmur durur gibi oLunca kaLktık benim boğazım dürttü dondurma aLdım
aLmaz oLaydım boğazım şişti çocuğa parayı verdim markette büyük baya o ara müşteri geLdi parayı getiremedi çocuk getirsen öLür müsün dedim ?
Duymuş ben duymaz sanmıştım öLmem de müşteri var dedi

Sonra eLimizde dondurmaLar tekrar yağmur başLadı durağa oturduk biz oturunca duruyo yürüyünce tekrar başLıyo yağmur
KaLkaLım mı dedi Gamze´m oLur dedim mısır istedi bebeğim mısırını aLdık durağa doğru gittik o an hüzünLendim ayrıLık vakti geLmişti yine
BiLet aLdık otobüsü bekLedik bi otobüs geLdi o otobüs gitmiyomuş annesini aradı o ara sen git meLeğim dedi Gamze´m yok dedim oLmaz seni otobüse bindirmeden gitmem
İyi ki de gitmemişim sonra kendi otobüsü geLince vedaLaştık ve bebeğim gitti
Herşey çok çok güzeLdi baL Lokmam biLiyorum son değiLdi bu buLuşmamız yine buLuşcaz (:
Seni çok Seviyorum unutuLmaz bi gün daha geçirdim seninLe iyi ki varsın
Fotoda çekindik ama usb'de sorun oLduğu için atamıyorum pc'ye kusura bakmayın artık

İlginizi Çekebilir

onaylandı
ne güzel birgün geçirmişsiniz
gamzem özledim seni

Böyle konular görünce insan özeniyor. (:
Ah ah.
Nice buluşmalarınıza.

ayyyy çok güzel bir günmüş çok sevindim
ama ben niiye yokum ki orda
neyse başka zaman da beraber çıkarız inşallah

Dostlugunuz daim olsun..

Nice Bulusmalara Kizlar..

Hadi bakalım daha nice buluşmalara canımmm

Kıskandım.
Nice buluşmalara.

Nice bulusmalara..

Alıntı:
Fotoda çekindik ama usb'de sorun oLduğu için atamıyorum pc'ye kusura bakmayın artık
usb parcalansin
gamze eskilerden eski
unuttu beni
bu yil sendeyim , istemesen bile
ok cicek satanlara 5 tl benden
dostlugunuz daim olsun

Dostluğunuz daim olsun.
Nice buluşmalara

Dostluğunuz daim olsun.
Nice buluşmalara

iyide resimler nerde iyi geçmiş gününüz hayırlı olsun

dostlugunuz daim olsun kizlar (:
belliki cok egelenmissiniz

nice bulusmalar diliyorum...
darisi bulusamayanlar ve bulusmak isteyenler
icin (:

Dostlugunuz daim olsun,
nice bulusmalara
((:

Oyy bende seni özledim Defnem
İnşallah yine görmek nasip olur senide
Teşekkürler kendi adıma (:

Ayrıca Meleğime kocamaan teşekkür ediyorum bana katlandığı için

foto olmayinca konu zevksiz olmus

Nice buluşmalara diyelim sizler için

Nice bulusmalara

nice buluşmalara

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum