El-Cin

El-Cin

• Yönetmen:Hasan Karacadağ
  • Tür:2013 Filmleri, Gerilim, Korku
  • Yapım yılı:2013
  • Oyuncu:Fulya Zenginer, Hande Kaptan, Mine Vurankaya, Oğuzhan Yıldız, Serdal Genç

insanı gözleyen cinler alemine ait 5.000 yıllık yasak bir bilgiyle başlar… En son Süleyman Peygamber’in sarayında fısıldanan bu bilgi, duyanları ve bilenleri kör bir dehlize çeken, keskin bir sırdır…

Hasan Karacadağ ne çok film çıkardı böyle..

Dün Dabbe- Cin çarpmasına gittik, baya etkileyiciydi. Bu filminide izledim. Tüm serileri etkileyici.

vasat bir film dine inanıyorsanız dinle korkutuyorlar.yoksa tık yok tam anlamıyla başarısızlık.

etkileyici , korku severim ama bukadari degil
izlemek istemedim

Görsel olarak vasattı fakat korkutuyor insanı.
İzlemeyin gece aklınıza üşüşür herşey, malesef ben izledim

Hiç sevmedim. Oyunculuklar efektler o kadar vasattı ki.
Çok komik sahneleri vardı ama korkudan eser yoktu.
Boşuna zaman kaybı. Hasan Karacadağ'ın Dabbe: Cin Çarpması bu filmden bir nebze daha iyiydi.

Selam Elcin hanım.

Bu adamı bir gün cin çarpacak ama ne zaman.
Filmi izlemedim ama eski filmlerini hatırlıyorum da,oyunculuklar falan hep vasattı.
Sadece uzun sessizlikten aniden ortaya çıkan tipler korkutuyor o da refleks zaten.
Aynı bunun gibi;

Teşekkürler

Böylesi filmleri sevmiyorum. Şeytanlı filmleri tercih ederim.

filmin en başından sonuna kadar güldüm ya.
korkuyla alakası yok (en azından benim için)
Cin çarpması diye bir şey yok ya, Allah'ınızı severseniz inanmayın böyle şeylere.
yok Azrail yokuşuymuş yok bilmem neymiş.
saçma sapan filmdi.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum