The Host: Göçebe

Yönetmen: Andrew Niccol
Oyuncular:
Saoirse Ronan, Diane Kruger, Max Irons, Jake Abel, Marcus Lyle Brown
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Yapım Yılı: 2013 (125 dk)
Vizyon Tarihi: 29 Mart 2013 Cuma
Senaryo: Stephenie Meyer, Andrew Niccol
Yapımcı Firma: Chockstone Pictures
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: The Host

Dünya görünmeyen bir düşman tarafından istilâ edilmiştir. İnsan bedenleri bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinler ele geçirilmiştir. Neredeyse herkes teslim olmuştur. Geriye kalan birkaç insandan biri olan Melanie’nin de bedenini alan ruh, yetkililer tarafından zorluklar hakkında uyarılmış olsa da bedeninin sahibi zihninden vazgeçmeyi reddeder.

İlginizi Çekebilir
  • The Host şimdi beyazperdede...
    Alacakaranlık’ın yazarı Stephenie Meyer’in yeni kitabı The Host beyazperdeye uyarlanacak. Yön...

• dJ hosT - YaLaN...
    :agla: :agla: YoRuMlArInIzI bEkLiYoRuM :agla: :agla:

• Host Sorunları...
    S.a Hostla ilgili sorunlar olduğunu gördüm Bandwitch sorunumuz var mesela eğer isterseniz size sınırsız...

Üç yıldan fazla bir zamandır bu filmi bekliyorum. Cuma günü de gideceğim inşallaaah. Umarım iyi yapmışlardır filmiii.

22,00 seansında izlemeyi planlıyorum bakalım beklentimize değecekmi?

Dört gözle bekledim film çıkmadan kitabı aldım okudum.
Maltepe Carrefour cinemaximum bu film hariç en dandik filmleri vizyona koymuş bu sebepten izleyemedim.
En yakın yer palladium orasıda o kadar saçma bi yerde ki bir sinema için gitmeye değmez. Kocaman bi hayal kırıklığı

çok iyi kesinlikle izlemelisiniz...

gerçekten çok iyi bi film kitabıda iyiydi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum