Sabit Kanca

Yönetmen : Alper Mestçi
Oyuncular : İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Volkan Kantoğlu, Levent Aykul
Tür : Komedi
Yapım : 2013
Konu: Bir özel televizyon kanalı için yarattığı bilgi programı yarışmacısı "Sabit Kanca" karakteri ile kısa süre içerisinde fenomenleşen İsmail Baki'nin baş rolde olduğu filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Alper Mestçi üstleniyor. Her soruya verdiği hazır cevaplarla ünlenen Sabit Kanca öykü içerisinde oradan oraya sürüklediği maceraları yine keskin zekası ve bitmeyen espri yeteneği ile çözüme ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir
  • Sabit Kanca (Kombo)...
    60-Db_Z4H4E...

• kanca...
    KANCA Bir liman barında bir denizci ve bir korsan sohbet etmekte ve karşılıklı maceralarını anlatma...

zaman kaybından başka bişey değil verdiğim paraya acıdım.

işe yaramaz bi film

film niteliğinde bile değil

guzel replikleri olan bir programi vardi sinamasinda o tadi vermemis diye duydum

Merak ediyorum bu adamı gerçekten izleyen varmı ne göze, ne kulağa ,nede mantığa hitap ediyor

Hayatım boyunca yüzlerce (belki de binlerce) film izledim. Bu kadar berbat bir filmi ilk defa gördüm.

Bir insan nasıl bu kadar kötü bir film yapabilir.İstese de yapamaz.

fragmanında çok pis küfürler ediyodu rahatsız olduğum için izlemek istemedim açıkçası
nasıldır bilmem bana seviyesiz kısımları yansımış olabilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum