The irishman
BAYİLDİMMMMMMMMMMMM

Marriage story
Scarlett sana aşık oldum galiba

6 Underground
Klasik kendi milletini kıran orta doğu, barış getiren yüce abd.

Zombieland 1 ve 2
İzlediğim en kötü filimler olabilir.
Zerre mimiklerim oynamadı.
İzlemeyin Allah çarpar.

The İrishman

Dönem filmi olabilecek bir eser. Ancak bana uzun geldi , izle izle abi nereye kadar. Bir ara bitse de gitsek moduna girdim. Bu tutum benim kabahatim yoksa film izlenir.

3 Saat 30 dakika. Breh.

Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden

Doktor Uyku - Sırf başladım diye bitirdim.

Cloud Atlas - Son zamanlarda izlediğim en iyi filim.

Last Christmas

The platform - Fikir güzel mekan güzel ama yemezler.
Filimde mantık hatası ve çelişki fazla.Sona doğru çok saçmaladı.
Olmamış.
Olmasaydı sonumuz böyle.

Prestige
Bir başından bir kıçından senaryoyu zaman algımızı giberek çorba tadında anlatan filimlerden nefret ediyorum.
Zekalıyım ama amale olmak istiyorum.

Annabelle 1-2-3

Açlık Oyunları 1
Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak
Açlık Oyunları Alaycı Kuş 1
Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2

Katniss aşık olduğu adamı bırakıp hiç istemediği, ailesi için mecbur kaldığı bir yola giriyor. Gale onun ailesine sahip çıkmak için geride kalıp onunla gidemiyor. Oyunlarda Peeta ile taşınıyor ve Peeta sadece Katnissle olabilmek istiyor. Ailesi, oyunlar, halkın düşüncesi.. bir sürü olay sonucunda sırf mecbur kaldığı için ilk bölümde Peeta'yla evleniyor.

Son bölüm çokomelli. Günün sonunda Gale ile Peeta, Katniss'in bir karar vermesi gerektiği hususunda hemfikir. Snow için uğraştıkları onca şey bir yalan oyun oluyor. Katniss kardeşini öldüren şeyin aslında yaptığı hatalar olduğunu farkediyor. En sonunda Katniss karar veriyor ve Peeta ile iki çocukları oluyor. Peeta, bilmesine rağmen soruyor "You love me. Real or not real?"

zindagi na milegi dobara

yarıda bırakmayacak kadar akıcı, tamamını izleyecek kadar sıkıcı bir filmdi.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum