özlem...

#1
bir sigara yakıyorsun sonra fotografını açıyorsun gözlerin doluyor,
ağlayamıyorsun!
fotograflarını degıştirdikçe düğümleniyor bogazında cümleler telefonunu eline alıp ÖZLEDİM geri dön yeter! demek istiyorsun sonra sigaran bitiyor VAZGEÇİYORSUN....

İlginizi Çekebilir


#2
Çok güzel ve etklieyici bir yazı. Çok etkilendim. Sigara yaktıran sözler başlığına alabiliriz bunu.


#3
teşekkür ederim... her ikiside olur bı an o geçti içimden özlem koydum ..


#4
Bu gün hiç olmadık yere karşılaştı bir çok insan, biri diğerine öylesine gülümsedi, diğeri ötekine öylece selam verdi.. Bir çok şey eksik kaldı bugün bu ülkede..Örneğin, Seni göremedim, elini tutamadım, sarılamadım, koklayamadım. Bir pazar daha bitti, "ömür bitti" der gibi..

ö.s.ö


#5
Bir fırtına var içimde,
Tüm hayallerimin çatısını uçuran...


#6
Benim vücudumda benden çok olmuşsun.. Git diyorsun da.. Nereye ?


#7
Küçücük bir gün daha bitti. Ben en az üç koca yıl özledim seni..


#8
Bir kadın neden saçlarını keser? Kestiğinin sadece saçları olduğunu düşünenler var. Yanlış. Hayallerini, hatalarını, kırgınlıklarını, kızgınlıklarını kesip atmak kurtulmak ister. Saçlar sadece semboldür. Kurtulmak istedikleri saçları değildir...


#9
Yıkıldım sayılmaz, sadece biraz üzüldüm. Bu üzüntünün bir boyutu yok, şekli yok, bir şarkı ile ortaya çıkacak herhangi bir içsel vurgunla da açıklanması mümkün değil.Bazı şeyler açıklanamıyor ne yazık ki, sadece yaşanıyor. Güneşli bir pazar sabahı yüzün ne kadar güzelse o kadar üzgünüm.
Yaptığım için bana kızdığın şeylerin tam ortasından sesimi duyurmaya çalışıyorum sana, sana ki canım çok acıyor. Sana ki atmosferdeki bütün basıncı göğsümün altında saklıyorum. Bunu yüzüme bakarsan, bakarsan şayet, görürsün. Ezeli, ebedi olmayan bir hesaplaşmanın ortasında kaldım. Bir bakıma sensizlik sahipsizliktir çünkü, kendimi sana ait hissetmeye başladığım andan beri bu böyle. Sen gökyüzüydün, ben martıydım, topaldım. Hangi rotayı izlemesi gerektiğini unutmuş aptal bir uçaktım, sana düştüm, sana çakıldım. Sana infilakım..
Beni affet, "sensiz yaşayamam" dememe rağmen nefes almayı sürdürüyorum hala. Bunu yapıyor olmamı yanlış anlama lütfen, yaşamanın bu türlüsünü hiç kimse istemez. Üstelik utanıyorum da kendimden, yüzün yüzüme değmedi aylardır. Yüzsüzüm, üzgünüm..
Kelimesizim, beni hiç bir şey anlatmıyor..
Seni anlatmaya hala..
Hiç bir kelime yetmiyor..

Çok güzelsin di'mi yine..


#10
Herkesi yavaş yavaş taniyorsun pastadaki mum sayisi çoğalinca...


#11
guzelll


#12
İnandıklarımız için mücadele ederken düşüncelerimizi kafes'e tıktılar.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:11 .