F.T.İ

Karanlıklar ve aydınlıklar ülkesinde ki masum , hiçbirşeyden haberı olmayan ınsanlar gibi dağıldı , darma duman oldu hayallerımız....

Bazen , işte o an dersin ; ama yanıldığını bildiğin halde uzatırsın elini kor'a ateşe , yalnız bir acı saplanır yüreğine , işte o zaman anlarsın ateşin su , suyun ateş olduğunu ...

Karşına çıktığında o gözlü illet , korkma uzat elini ateşe...

Bugün ya da dün ben yaptığım hatadan döndüm . Uçurumun kenarından yani . Gerçekten anlamak için denemem lazımdı ve denedim , şimdi MUTLUYUM ...

oLMAzsaa olmaz dediklkeri şey aslında kimsenın ulaşamadıgı şeylerdir. İnsanlar sadece seni yıpratmak ıcın olmazsa olmaz derler , gücünü görmek için.

Gün gelir saçmalıklar dünyasında gerçek bir yaşamı görürsün ama o gördüğün şey yaşam değil ölümdür. Hepimiz ölüme bir yaşam borçluyuz.

Ne gariip değil mi bir zamanlar trablusgarp için dünya ile savaştık , şimdi ise oraya nato işgali için yardım ediyoruz. See you later

Başlangıcı doğru yapmadım aslında , sadece görmediğim tanımadığım şeylerle savaştım

Kazanmak zorunda olduğumuzu unutalım , sadece yaşamak için var olduğumuzu unutmayalım ?

Zaten ben hiç sevmedim ki senin yalanlarını. Sadece kin güder oldum , vahşi hırçın oldum.

Geldiniz , gördününz , keşfettiniz ama alamayacaksınız , ite çakala verecek toprak yok.

Sadece yalan oldum

Kalifiye elemanlar hainlerin eline geçtiyse , onları ihanetten döndürmek için ikna etmek lazım.

Savaşlar bitti aslında , sadece güç gösterisi var

Olmazsa kaderinde bedeli ödemek , boş yaşarsın

Zamanında heyecan içinde yaptığımız saçmalılar , gün gelir kapanır , ama sen unutmazsın kendini

FTİ Sadece bitecek

Zorlama kendini işte busun

Okul okumak mı modern olmak kültür sahibi olmak ? Yalansın

killer. yaşamak için

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum