Ben seni severken
Sen yanımda yoktun ki!
Ben seni özlerken
Sen bilmiyordun ki!
Ben seni sensiz sevdim...
Sen yokken bakışların vardı
Beynime kazınmış
Nereye baksam oradaydılar..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Ben seni sensiz sevdim..
Göremesem de..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●● rüyamdaydın..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Sevmesen de..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●● kalbimin derinliklerindeydin
Ve kimse seni oradan çıkaramayacak.
Sen bile!
Sen olmasan da..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●● hayalin vardı..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Sen olmasan da..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●● şarkılar vardı;
Seni hatırlatan...
Sen olmasan da..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●● her dakika aklımdaydın.
Sen olmasan da..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●yıldızlar vardı..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Sen olmasan da..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●bulutlar vardı..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Sen olmasan da..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●günbatımları vardı..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Sen olmasan da..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●denizler vardı...
Aslında sen hep vardın..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Aynı şehirde..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●aynı sokakta..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
“Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum”ama;
Ne olurdu sende beni sevseydin?
Ne olurdu bu kadar gözyaşı dökmeseydim?
Ama inanıyorum ki sen uyandıracaksın beni..●● xKanadın mı Kırık,Uçamadın mı Bana?x ..●●
Hani kıyamet koptuğunda...
Neden sevdim bilmiyorum ama çok sevdim!!!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum