^^Çok Sevmiştim Bu Lanet Olası Mesafelere İnat^^

BİLİYOR MUSUN,YİNE BU KENTİN SOKAKLARI ISLAK...BULUTLAR AĞLIYOR,BENSE ONLARA EŞLİK EDIYORUM.AĞLADIĞIMI KIMSELER FARK ETMIYOR.SIRILSIKLAMIM VE EN ÇOÇUK HALIMLE ÜŞÜYORUM....

BÖYLE YAĞMURLU BİR GECEDE ÇIKIP GELMİŞTİN.O ANDAN SONRA YÜREĞİME SAKLADIM,HER SOLUKTA DUYABİLMEK İÇİN SENİ...

BAŞIMIZ YOKTU BİZİM,SONUMUZDA OLMAYACAK.BİR ANDA BAŞLADIK DOKUNAN KADAR DOKUNULANIN DA SARSILDIĞI O AN BOYUNCA YAŞADIK SENİNLE AŞKIN TÜM EVRELERİNİ.TÜM UMUDUNU,ŞEFKATİNİ VE FIRTINALARINI .TEK BİR DOKUNUŞTA BİR BÜYÜK SIRRI PAYLAŞARAK YAŞADIK O MUHTEŞEM KAVUŞMAYI...
VE HEMEN ARDINDAN KAHREDEN O AYRILIĞI..

Ben sana yenik düştüm...

SENSİZLİK ÇOK KALABALIK GELIYOR YÜREĞİME;TAŞIYAMIYORUM.
Öyle birşey ki bu;YAĞMURLA BİRLİKTE AĞLIYORUM SANA,BANA.YÜREĞİME KATIYORUM SENİ.KATABİLDİĞİM KADAR.RUHUM BEMBEYAZ PERDENİN ARASINDAN SIYRILIP SENİN KARMAKARIŞIK HAYALİNLE DOLAŞIYOR SENSİZ GECELERİMDE...
O ZİFİRİ KARANLIKTA DUALAR EDIYORUM. KENDİME BİLE DİLEMEDİĞİM DİLEKLERLE SÜRÜYORUM SENİ AYDINLIĞA...

TÜKENMEYECEKTİK...

TÜKENMEYECEKTİM...

BOĞAZIM DÜĞÜM DÜĞÜM.BU ÖYLE BİR ŞEY Kİ;ACILARIN EN KAHIRLISI.VE BEN KAHROLUYORUM...

SÖYLESENE.SEN BENDEN VAZGEÇEBİLDİN Mİ?

OYSA DERDİM Kİ; BENİM KIRILGANDIR UMUTLARIM...BİLİYORUM Kİ UZAĞA ATARIM YAKINIMA DÜŞERSİN...BU KADAR YAKINIMA DÜŞECEĞİNİ NERDEN BILIRDİM...

VE BİLKİ COK SEWDİM SENİ KISA BİR ZAMANDA;BU LANET OLASI MESAFALERE İNAT

alıntı

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum