ßunları YaptıLaR . . .

Zorla o siyah kanatları çivilediler sırtıma gülümsememi çaldılar benden hissettim yaktılar onu küllerini bir kutuya koyup dipsiz kuyulara attılar..
güzelleğimi çekip çıkardılar günün ilk ışıklarında okyanuslara fırlatıcaz diye bıraktılar uçurumlardan paramparça oldu dağıldı suların dibinde şimdi..
masumiyetimi söktüler yavaşca hissetmedim bile sanki hiç masum değildim ayaklarının altında ezdiler onu..
vicdanımı söktüler yavaş yavaş acıma duygumu astılar ağaçların dallarına..
içimden o taşı çıkarıp onu bile kırdılar siyah birşeyler aktı ve küçük ufacık bir elmasdı belkide çıkarıp yuttukları..
bileklerimden nefes alırdım o yaratıkların simsiyah derilerini geçirdiler kollarıma..
kırmızı yapraklı ağaçların arasındaki uzun bir yoldan yürüdük kan akan nehirleri geçtik susadım dedim nehri işaret ettiler..
sonra bir ağacı kesip köklerine bağladılar beni gecelerce ağlattılar şafaklar çığlıklarımla söktü..

[spoil:87534e05c4]göz yaşlarımı damarlarıma verdiler ve fısıldadılar artık ölüm meleğisin !...[/spoil:87534e05c4]

[fade:87534e05c4]alINtı[/fade:87534e05c4]

İlginizi Çekebilir

çok acı emeğine sağlık

emeqıne saqlık

yüreğiee emeğine sağLıkk

paylasaımın ıcın teekkur ederım

emeğine sağlık

Alıntı:
Zorla o siyah kanatları çivilediler sırtıma gülümsememi çaldılar benden hissettim

emeqine saqLık cnm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum