Denizi Özlemek Seni Özlemek Gibi

#1
Senin beni anlamanı beklemiyorum . ben bile kendimi anlamaz iken beni anlamak için çabalama Benim derdim bendeki senleri yüreğime anlatabilmek ve bendeki senleri yaşayabilmek , bendeki senleri sana anlatmak değil ..yada sendeki benleri benim anlamamı sağlaman değil .ben yüreğimi senin yüreğinde ki güller ile renklerdiridm ve baktığım her yeri yüreğinin rengi ile görüyorum . gökkuşağı dahi kıskanırken ben nasıl anlatırım bende senin bende açan renga renk çiçeklerrini, rahialarını

. İçimin nehirleri baharınla gelen sularla taşarken – damarımdaki kan seninle çoşkulu akarken . sakladım içimde sakladım öpüşlerimi dudaklarından .

Sen istediğin için yada ben istediğim için girmedin içime . sen ordan hiç ayrılamıştın ki ben doğmadan sen oradaydın taa yüreğimin içinde ,sensizliği yaşamak ağır geliyor seni içimde bu denli hissederken ve seni uykuya hasret gecelerimin düşlerime sızdırıyorum senli mahrihülyalarımı sabahlarımda uyandırmak için güneşin tebessüm edişini seyrederken gün doğumu sancılarında denizlerimde .

İçimdeki sensizliği besliyorum hasretinde yokluğuna sarılmış yatarken ....bri katre tatlı su içinde boğulurken tüm denizlerim .sana kavuşmalarım uğruna .ama şimdi anlıyorum ben sen kadar sensizliğide seviyorum gül yüreklim , üşümek istedim volkanlar lavlarını kusarken yüreğime , özleminde bazen soruyorum kendime aşk sadece özlemek mi demek , özlemeyen bir yürekte aşk büyümez mi ulu bir çınar gibi asırlarca yaşamaz mı ? .yüreğmde denizleri gözlerinde seyrederken anlıyorum aşk özlemek demektir özlenmeyen aşkta kavuşmak arzusuda yoktur ve anlıyorum aşk kavuşmaktan çok , kavuşmayı özlemektir.

Sana sarılıp gözlerinin pınarından içip , yüreğinin yağmurlarında ıslanmak vardı iliklerime kadar ama ben özleminin üşüten ayazında yokluğuna sarılıp düşlemeyi seçtim sacaklarında ıslanırken yoksa her aşık sevdiğinin teninde ynakarak yaşar aşkı önemli olan dokunmadan yaşamak aşkı gül yüreklim sadece yüreğinde



Seni tüm benlerden öte bir bende sevdim tüm benliğimden saklarken bencilliklerimde uzak sen yüreğimdeki denizleri gözlerinde gördüğüm en aşkın gülteninde vuku bulmuş olan , yüreğimdeki yankımalar yüreğinin sesimi ? kulaklarıma gelen uğultular nefesin mi , tüm çoşkun denizleri aşıp gözlerinin yüreğime bakan yerinde vurgun yemek istiyorum ...



. Alabora oluyor yüreğim nefsinin sıcak esintilerinde gözlerindeki tuzlu denizleri içmek , içtikçe sana susamak için ......



Bedenime binlerce mızrak değiyor sanki yokluğunu okşarken gözlerim ama varlığıan dokunmak istemiyorum bendenine dokunarak aşkın yoklupunda büyüyen aşkını varlığında yok etmek istemiyorum belki , belkide aşkı tek ben yaşamak istiyorum bencillik edip oysa tüm bencilliklerimi ben çoktan bırakmıştım nehirlerin denile öpüştüğü yerde .




ALINTI

İlginizi Çekebilir


#2
Bedenime binlerce mızrak değiyor sanki yokluğunu okşarken gözlerim ama varlığıan dokunmak istemiyorum bendenine dokunarak aşkın yoklupunda büyüyen aşkını varlığında yok etmek istemiyorum belki , belkide aşkı tek ben yaşamak istiyorum bencillik edip oysa tüm bencilliklerimi ben çoktan bırakmıştım nehirlerin denile öpüştüğü yerde .

Emeğine sağlık


#3
Alabora oluyor yüreğim nefsinin sıcak esintilerinde gözlerindeki tuzlu denizleri içmek , içtikçe sana susamak için ..

ufff emegıne saglık (:


#4
Okumaktan korkuyordum, inan ki korkuyordum. Ağlayacağım sandım. Gerçekten süpermiş. " İçimin nehirleri baharınla gelen sularla taşarken – damarımdaki kan seninle çoşkulu akarken . sakladım içimde sakladım öpüşlerimi dudaklarından . " Emeğine sağlık!


#5
fırtınalar esti yüreğimde
emeğine sağlık


#6
Bedenime binlerce mızrak değiyor sanki yokluğunu okşarken gözlerim ama varlığıan dokunmak istemiyorum bendenine dokunarak aşkın yokluğunda büyüyen
ını varlığında yok etmek istemiyorum belki , belkide aşkı tek ben yaşamak istiyorum bencillik edip oysa tüm bencilliklerimi ben çoktan bırakmıştım nehirlerin denile öpüştüğü yerde .



Konu izмiяiηciѕi tarafından (22-12-2012 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.
#7
Büyük felaketler karşısında büyük cesaretler doğar.


Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:11 .