DokunuLmamı$ dü$Lerim vardı benim!!

DokunuLmamı$ dü$Lerim vardı benim. Kimseye söyLemediğim ve kimsenin bozmasına izin vermediğim dü$Lerim vardı. İçinde sen oLan ama senin biLe biLmediğin, dokunuLmamı$, kirLetiLmemi$, bozuLmamı$ dü$Lerim vardı. Beni bu kadar mutLu eden onLardı.

Sana bakarken masaLLar yazardım ben, seni dinLerken, sana dokunurken, her harfinde bir dü$ü sakLayan masaLLar yazardım. Kimse biLmezdi. Sen de bilmezdin. KirLenmesin diye söyLemezdim.

Sonra bitti. Ansızın bitti. Sen 'Gidiyorum!' dediğin an bozuLdu dü$Lerim. BekLemediğim bir zamandı, bekLemediğim bir cümLeydi, beLki onun için bu kadar yaktı canımı.
KimseLere dokundurmadığım dü$Lerimin üzerine basa basa gittin. KirLendi dü$Lerim.
ALı$maya çaLı$tım. Nefes aLmaya çaLı$tım. Ya$amaya çaLı$tım. ÇaLı$makLa oLmuyordu. Ya$amam için yeni dü$Ler gerekiyordu. Sen yoktun, kurduğum bütün dü$Ler yokLuğunLa kirLeniyordu. Nefes aLmakLa ya$anmıyordu.
Ya$amam için seni sevmem gerekiyordu.
Sonunda bıraktım kendimi..

Seni sensiz ya$amayı öğrendim sonunda. SeninLe sensiz nefes aLmayı. İçinde senin oLduğun dü$Leri senden uzakta kurmayı. Sana bakmazken, seni dinLemezken masaLLarıma dü$Ler sakLamayı.
Artık sadece seninLe değiL herkesLe payLa$tığım dünyada, sadece seninLe değiL herkesLe payLa$tığım anLarım vardı. Sen oLmayınca ya$am bir masaL değiLdi.
Ya$amdı.
Sıradandı.

Seni bu kadar çok sevdiğim için kızdım kendime. Bir gün gideceğini anLamadığım için. Durmaksızın sonsuza kadar süreceğini sandığım dü$Ler kurduğum için kızdım. Ya$adıkLarımı herkesin ya$adıkLarından ayrı tuttuğum için kızdım. Sen 'Bitti!' dediğinde o kadar çok acı çektiğim için kızdım.
HaLa biLe bu kadar acı çektiğim için kızdım.
'Gidiyorum!' dediğinde, 'Biraz daha kaL!' demediğim için kızdım.

O kadar çoktu ki sana biriktirdikLerim, sensizLiğinde bitiremedim. O kadar çok sevmi$tim ki seni, sevmekten vazgeçemedim.
Oysa sen bitirdin.
Oysa sen vazgeçtin.
En gitmez dediğimdin
Gittin..
Sen
Gittin.

Her$ey Gitti...

aLıntı

İlginizi Çekebilir

süper emeğine sağlık

Buda herzamanki diğer yazılara eşlik edercesine güzeldi eray kardeşim
herzaman mutluluğu hak ediyorsun ve o mutluluk yanında olur inş..

Artık sadece seninLe değiL herkesLe payLa$tığım dünyada, sadece seninLe değiL herkesLe payLa$tığım anLarım vardı. Sen oLmayınca ya$am bir masaL değiLdi.
Ya$amdı.
Sıradandı.

Yüreğine sevgilerim olsun tatlım

emeğine sağlık buda çok güzeldi yüreğine kucak dolusu sevgiler

saoLun okuduğunuz için

çok güsell valla elerine ve yüreğine sağlık

Alıntı:
fi_l_iz´isimli üyeden Alıntı
çok güsell valla elerine ve yüreğine sağlık

saoL cnm okuduğun için

...o güz€l yür€ğ!n d€rt görm€s!n tætlım...Çok güz€ld!...

Yüreğin Dert Gormesin..

saoLun okuduqunuz için

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum