artık bitti

#1
artık bitti
Artık sonuna geldik. Sonsuz olacağımızı söyleye söyleye bitirdik kendimizi. Deli gibi sevdiğimizi söyleye söyleye bitirdik.Oysa ben gerçekten sonsuza dek sevebilirdim seni, hem de deli gibi.Ama artık bitti.Şimdi içimde büyüttüğüm o masum bebek olmadığını biliyorum. Şimdi bana yaptıkların için kendimi kandırmaktan, kendime seni affettirecek bahaneler bulmaktan, seni her zaman kalbimde, kalbime karşı koruyup kollamaktan vazgeçiyorum. Sana duyduğum o anne şefkatinden vazgeçiyorum.Bir aşk değil bir savaştı yaşadığım. Fark ediyorum.Kendimle savaştım ben. Kendimi sana inandırmak için zorladım. Gelmeyişlerine, sevmeyişlerine, yalanlarına kendimi ikna etmek için, senin sevginle kendimi kandırmak için, bir masalı yaşadığımıza inanmak için savaştım.Kendime yenildim sonunda. Sana değil.Şimdi içimdeki bu savaşı bitiriyorum.Bir gün bu savaşın biteceğine, sevginin buna değeceğine olan inancımı, gözlerindeki sahte aşkı bırakıp ellerine, kendime sadece yaşamımı alıyorum. Sensiz yaşanmayacağına inansam da, senden hayatımı ayırmakta zorlansam da, artık seninle savaşmaya güç bulamadığım yaşamım ellerimde, gidiyorum.Senin galip başladığın bu aşkta, yenile yenile seni yenmeyi öğrendiğim bu savaşta, seni içimde bitiyorum.Artık bitti kendimle savaşım.Yenildin içimde;Ben -bir- im artık.Sen sıfır!-Biz- bittik artık,Git biraz da başka yürekleri kır!


alıntıartık bitti

İlginizi Çekebilir


#2
...of yæ ruhum önc€ güldürdün $!md! æğlættın

€m€ğ!n€ sæğlık cænım çok güz€ld!....


#3
canım benim okuyan gözlerine sağlık cnm benim komikleri fatkan takip altına aldıda


#4
yüreğine sağlık


#5
...hehehhe ælsın


#6
Kendimle savaştım ben. Kendimi sana inandırmak için zorladım. Gelmeyişlerine,sevmeyişlerine, yalanlarına kendimi ikna etmek için, senin sevginle kendimi kandırmak için, bir masalı yaşadığımıza inanmak için savaştım.


Yüreğine sevgiler olsun tatlım


#7
saolasın aldırma

merak etme ruhum orya dönüyom şimdi
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:33 .