Vivo per lei

Artık günlerini saymaktan bıktığım yılların kahramanısın sen. Duvarımdaki saattin en hüzünlü sesidir sesin. Sana ramak kalan zamanlar alacaklı gibi gelir üstüme. Bana, zamana ve aşka çok şey borçlusun!

Bilmem biliyor musun?

Gidişinde mantık aradığım zamanlarda kendime sorduğum soruları 1. sınıf öğrencisine sorsaydım bilir miydi acaba? Ama doğru ya bilirdi. Gidişin basit olmuştu. ”Bitti” diyip gitmiştin... Garip ya hava da güzeldi o gün. İnsanlar sevgililerinden yağmurlu günlerde ayrılırlardı eskiden. Arkamdan şiir yazsın gökler gibi oda ağlasın diye. Tuhaf gök gülüyor ben ağlıyorum.

Aslında sensizlikti tüm yanılgılarımın nedeni. Hani seni bilseydim seni hissetseydim şuan bu satırları buz gibi morg tahtası üzerinde yazmazdım sana. Dışarısı sıcak ben soğuğum diyorum. Üşüyorum! bilsen için acır mı acaba. Ama desene “içimin acıma duygusu olsaydı bırakmazdım seni.” Haklısın. Ne diyeyim...

Bilir misin bilmem. Ama nasıl bileceksin daha önce hiç öldürülmedin ki aşk tarafından. Bilmezsin. Söylemeyeyim bari..

Bir şeyler yapsam sıkıldım bu morgdan. Üstüne üstüne fırlatsam bu yazıları iyi olur mu acaba. Uçlarını sivri yapsam tam kalbinin üstüne atsam.Hani bir oyun vardı ya adı neydi... Unuttum. Neyse işte onun gibi bir şey olsa.Atsam sana tam on ikiden vursam. Seninde benim kadar canın yanar mı bilmem..

Yahu hepsini geçte beni burada unuttular galiba. Kimse kapağımı açmıyor. İnsan bir şeyler getirir. Mürekkebim bitmek üzere…

Dinle sevgilim. Vivo per lei çalıyor.

Bu müzikle sana bir tek bunları söylemek isterdim... Dinle…

Gittin
Eyvallah
Hoşda gittin…
Giderken
Bir ben bıraktın benden olmayan
Bir sen bıraktın seni anımsatmayan
Birde aşk bıraktın varlığından eser kalmayan…
Alıntı; ~M.Yıldız~

tesekurler:~~~

gidenlerin ardından sölenecek tek kelime güle gülee

Bir şeyler yapsam sıkıldım bu morgdan. Üstüne üstüne fırlatsam bu yazıları iyi olur mu acaba. Uçlarını sivri yapsam tam kalbinin üstüne atsam.Hani bir oyun vardı ya adı neydi... Unuttum. Neyse işte onun gibi bir şey olsa.Atsam sana tam on ikiden vursam. Seninde benim kadar canın yanar mı bilmem..

tskler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum