merhaba sevgi merhaba ben

#1
Bir Dosttan Mektuplar

Merhaba,Beni tanımıyorsun, en çok da bu yanını seviyorum sana yazarken. Beni tanımanı istemiyor kalbim, sadece dinlemeni. Dinlemeni ve aynı duyguları paylaşmanı benimle .. Herkesten en yakın olacağız birbirimize. Eğer susmazsak, paylaşırsak, saçma bulmaz, anlamlarda buluşursak.
Dar geçitlerden, karanlıklardan geldim buralara. Yolum bitmedi daha biliyorum.Eskisinden daha güçlüyüm, en zor yollardan geçtim gibi..

Insanligi Gereksinimi Sevgi
Sevginin hiçbir götürüsü yok ki! Sevginin hep getirisi var.İnsanları sevelim, doğayı sevelim, hayvanları, bitkileri, yaratıcımızı sevelim...Sevmek için sevilmeyi beklemeyelim. Sevgi bir alışveriş değildir. Karşılıksız sevelim. Nasılsa sevgi yaygınlaştıkça bize geri döner...Sevginin olduğu yerde insana, hayvana, doğaya saygı olur.Sevginin olduğu yerde hırsızlık olmaz, kapkaç olmaz, karaborsa olmaz.


ilk Kez

lk kez biri için bu kadar sızlıyor bu yürek,yokluğunun derin okyanusunda yüzmeyi Bilmeyipte boğulmamak için direniyor çırpınıyorum....İlk kez biri için ağlıyor bu gözler belkide yaşamayı umut ettiği mutlulukların Keskin bir baltanın indirdiği darbelerle yıkılan bir çınara dönmesindendir.......İlk kez amaçsız yürüyor ayaklarım , Hep yürüdüğüm hayatın karlı yollarında düşlerimde Seninle aydınlanan bir odaya giriyorum,odanın içi güllerle bezenmiş bir gül bahçesi ...


Dayanacaksin Yüregim

Her zamanki gibi tekduze,siradan bir gunun ardindan,geceler dostum oldu kucaklayarak karsiladi beni bir tek yildiz bile göremeden.
Hep dünlerimi yarinlarimi dusunerek oyalandim durdum ya,bu gunun tadina varamadigim bir gun daha eksildi ömrümden.
Hic bir seyin sonunun gelmedigi gibi,
icimde buruklugun verdigi aci ve huznun de sonu gelmeyecek kimbilir.Sevincide ,huznude icice hisettim.Vefa ile ihaneti birarada tattim.

Bosluklar Ve Ben

"Geçecek bi tanem geçecek. Her şeyin geçtiği gibi.
Kıyılarına vurup duran bir deniz var içinde. Durulacaksın." Ne anlatmalıyım sana. Yüreğim acıyor. Ellerim sıyrık içinde... Yenildim. Yine bilmem kaçıncı kez yenildim. Yeminlerim, asık yüzlü kararlarım, asla olmazlarım....... hiç biri kar etmedi. O, gelişi hep bilinen ama çaresiz teslim olunan kasırga gibi. Direnmeyeceğim. Bir idam mahkumu gibi teslim olacağım.

Geceye Sitem

"Yine isyan ediyorum sana karsi, seni hatirlatan her seye karsi...Verdigin tüm acilara inat haykirmak istiyorum adini, haykirmak istiyorum
"Seni artik sevmiyorum!" Unutulmaz bir sevdanin ardindan kalan tek hatiran , ardinda yitik
biraktigin bu gözyaslari simdi. Yazik ki unutuluyorsun.


Günesimsin
Senin yanýnda güz mevsiminde açan çiçeðin þaþkýn telaþý içindeEtrafýmdaki ayaz keskin rüzgara raðmen ve sonbaharaÝnat tomurcuklarýmý saða sola savuruyor gibiyim. Direniyorum sonbahara çünkü güneþimin sýcaklýðýna hasret kalmýþ ve Onunla bütünleþmenin mutlu anýyla tebessüm ediyorum.Bütün olumsuzluklara

Sen yokken
ALTINDA sohbetler kurduðumuz aðaçlar bana cevap vermedi seni görmeyince. Kaldýrýmlar bile sustu bana, seni bulamayýnca yanýmda. Gökyüzünde yýldýza sordum seni; o an, "git bul onu" deyip kaçýverdi gözden. sen olmayýnca hiçbir þey olmuyor.

Gün gelir Anlarsin O zaman inanirsin
BÝR GÜN gelir. Bir insaný paylaþmak için yaratýldýðýný anlarsýn.O insan yaþamýna girer, kalbine, düþüncelerine, diline girer.Her þeyde onun iyiliði ve güzelliði için çýrpýnýr durursun.Öyle bir savaþa girersin ki o insan için.

Ben ve gecelerim hep sevecegiz seni
Ben seni hiç mi hiç gözlerimle bitirmek istemedim.
Ve gecelerin içinde, gecelerle birlikte hep sevdim seni...VE HEP SEVECEÐÝM...
Ne kadar birlikte olamayacaðýmýzý bilsem de Ben ve Gecelerim Hep seveceðiz seni...

İlginizi Çekebilir
  • Merhaba...
    Selam ArkadasLar Demin katıldım Foruma .....

  • Hey merhaba (:...
    Ben alisa . Burda iyi vakit geçirebileceğime eminim :kalp: :t14a:...

  • merhaba...
    slm arkadaşlar benide aranıza alırmısınız :mck:...#2
yureqine Saqlık


#3
teskuur ederım


#4
hıç okunmamıs demek


Slm

#5
evet tam aradıgım gıbısın cana yakınsın


#6
Güseldi!eline saglık
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:31 .