Bildiğim bir şey var kalbimin sana karşı olan özlemi…

Kalbimin en acılı günlerinden birini yaşadığım bir anda çıkıverdin karşıma, hayatın yorgunluğuydu senin gözlerinde unuttuklarım, bakışlarındı kalbimi içten içe sızlatan, varlığındı bil ki yaşama sebebim artık…
Gözlerimde ki seni bir bilebilsen, baktığım her güzel şeyde sen varsın, bazen yağmur sonrası çiçek yaprağındaki düşemeyen damlamsın, gözlerimdeki ışıltısın…
Hele birde kalbimde ki seni bir bilebilsen (ah O seni) ismini her duyduğumda içimin sızladığı ve hatta seninle aynı isimdeki öğrencimi gördüğüm andaki mutluluğumu…
Aşk kelimesini seninle özdeşleştiriyorum artık, sanki senin adın aşk. Ne zaman duygusal bir müzik dinlesem ve duygusal bir yazı veya şiir okusam alıp götürür beni buralardan bilmediğim diyarlara…
Ne zaman yağmur yağsa senin kokunu getirir yine o diyarlardan odama, ne zaman rüzgar esse senin serinliğindir içimi ferahlatan…
Her sabah odama doğan güneşimsin artık, bilinmezliğimsin içimdeki gizem ülkesinde, yolumsun sonunun nereye gittiğini bilemediğim…
Ey gönlümün vazgeçilmezi şu an neredesin kimlerlesin ve ne yapıyorsun bilemiyorum ama bildiğim bir şey var ruhumda sensizliğin yorgunluğunu çektiğim…
Bildiğim bir şey var kalbimin sana karşı olan özlemi…
İçtiğim demli çayın tadını bile alamıyorum sensizlik içimi bu denli sarmışken…
Ey gönül sarayımın prensi ne kadar özlenmekte olduğunu bir bilsen…

Alıntı:
Alıntıdır.

İlginizi Çekebilir

Güzeldi teşekkürler. İnsanı kısa bi an için geçmişe götürüyo

Cok güzel bi paylasim =)
Ellerine sagliik abi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum