Sahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor

Sahillerimde ayak izlerin kalıyor.
Ayak izlerin sıradan değilSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor biliyormusun?
“DemekSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor sıradan olmayanların ayak izleri de sıradan olmuyormuş” diyorum.
Ayak izlerini seviyorum! ..

Ve içimdeki deniz; yalayıp durmaktaSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor sahilimde kalan öpülesi ayaklarının izlerini! ..
Ve de usul usul sokulupSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor sana dokunup durmakta...
Güneş vurmuş gibi kızarmış yanaklarını; utanmış olmalıSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor diyorum! ..

Tek aşinası sensin kumsallarımın... Nedendir bilmemSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor senden başka kimsecikler uğramaz buralara.
Ya da tek sana açılıyor bu sahilin kapıları. Ve de olanca güzelliği bir tek sana sunmakta...

Makuldür...
Sabahın ilk saatleri bu.
Gecelerim; koyu lacivert renklerinden ilk sana soyunmakta. Ve; günün ilk ışıklarıyla birlikte; hayalinin rengiyle bütünleşipSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor pastel tonlarınSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor muhayyilendeki tonunu kuşanmakta...
Yosun kokuyor martıların sesleri! ..

İyi kiSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor varsın diyorum.
Zira yokluğundaSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor fırtınalarım kum savururdu buralarda...
İyi ya; ya senin içindeki denizden ne haber?
O da beni gezdiriyor mu kıyılarında?
Ve ayak izlerime ve bana dokunup duruyor mu? ..
Gizli gizli okşuyor mu hayallimi? ..
Ve; uyutuverecekmiş gibi bağrında beniSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor mahmurlaştırıyor mu senin gözlerin gibi benim gözlerimi? ..

Suss...
Konuşma...
Sen hep sus! .. kokusunu duyduğun yosunlar gibi sus! ..
Martıları kim anladı bugüne kadar?
Üstelik de çığlıkla anlattıklarının sırrına kim erdi?
AmaSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor sabahın bu ilk saatlerindeSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor martılarımın ilk çığlığınıSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor bir demet halindeSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor
iyot kokan sahillerimin ilk sana duyurmakta...
Yosun kokuyor martıların sesleri...

Ayak izlerine bitiyorum...
Sularım çalkantıda!

Ayak izlerine doluyorum!
Ayak izlerine bir sandalSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor iki de martı düşürüyorum.

Seni seviyorum...

Bu yosun kokuları hiç bitmesin...
Ve sen; gönlümün kıyılarından hiç eksik olma diyorum!

Terledikçe açıl denizlerimeSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor zira ihtiyacımsın...
Mahrum kalmasın suyum tuzundanSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor mahrum kalmasın sahillerim ve yosunlarım kokusundan.

Esirgeme ayak izlerini sahillerimden.

Ayaklarını; izleriniSahillerimde Ayak İzlerin Kalıyor seviyorum! ..

alıntı

İlginizi Çekebilir

paylaşım için tskler güzel bir yazıydı

Ellerine ve emeğine sağlık sevda,harika bir paylaşımdı..

Emeğine sağlık cnm çok güzeldi

Emeğine SağLık ...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum