Açık Arttırmada qüLü$Ler. _{

Saq qösterip sol vurmaksa hayalin TOKUM bunlara ben.! Acımaz canım..Kalpsiz[sen]…

Yalnız derdim..Tekti benim icin.Yoksuldum qebe kalmıstım aydınlık qecelere..Yokdu o! Gelmeyecekdi! “beklemek boşa!” dendi! Ama kalp bunu hiç dinlemedi . .
Sakin ve sessizdir qenelde qeride kalanlar. Hoyratlık vurur yüzlerine yüzlerine..Cevirirler basını cünkü kimsesizdir bırakılıp qidilenler! “Olsun” derler…Yaşandı ve bitti . başları dik yollarına devam ederler. Gururları kalır qeriye birtek. Oda zaten onlara yeter! Yaşanmalıydı derler . .

Çare yoktu sarılmalıydı kendine. Alışmalıydı soquk qecelere.. Sarmayacaktı kimse. “Gerçeqi qör” dediklerinde; sadece qülümserler bırakılıp qidilenler…
Cünkü onlar en başından qerçeqi bilirler!

Ve birqün

Kimsesizliqin vuslatına yolculukda son demler.. Yaşanmaya hazırdı her şey. Alır eline silahı namlusunu dayar beynine! Aslında amacı beyninden silmekdir sen’i cünkü;ne kadar denese de kalbinden silememisdir. Kendisiyle birlikde sen’de ölümsüzlesecektin işte! [Amaca bak ne kadar romantik! ]

Saq qösterip sol vurmaksa hayalinAçık Arttırmada qüLü$Ler. _{ TOKUM bunlara ben.! Acımaz canım..Kalpsiz[sen]…

Sonrasında

bir qemi limana qeliverdi. birşeyler anlatıyordu sanki. Sessizdi.. benim sana verdiqim cevaplar qibi. ( :

Biranda açık arttırmaya cıkardı kalbimi ! Aman Allah’m nekadar da varmış talibi!

Kabul ettim tamam bırak artık peşimi! İstemio artık kalbim seni! Senin qibileri…

Parayla satacaksan yüreqimi zaten o yürek bilki seni hiç sevmedi .

Bırakılıp qidilenler neden hiç qülmezler ?

Açık arttırmada qülüşler .

Ve en sonunda

El sallar qerceqi bilenler. Sonunu bile bile adım atanlarAçık Arttırmada qüLü$Ler. _{ her şeye raqmen pişman olmayanların sözcüsüyüm ben! Onlar adınadır konuşmalarım .

Dinleyin bırakıp qidenler!

Geride kalanlar üzülmezler.Onlar sizde olmayan qururun peşinden qiderler. . !

Açık Arttırmada qüLü$Ler. _{

İlginizi Çekebilir

Bırakılıp gidilenler neden hiç gülmezler ?
Açık arttırmada gülüşler .

süper (Y)

GüseLdi
emeqine saqLık(:

saolun

Çok güzeldi
Emeğine sağlık

saol canım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum