Yürek yorgun yürek kırgın sevmeye...

Hüzün vurdu gönlümün sahilllerine...Mesken tuttu yüreğimi hüzün bulutları...anlamsız geliyor sewgiye dair herşey...Yürek yorgun yürek kırgın sewmeye...Hissizleşmiş meskun yalnızlık sokaklarnda sabahlaya sabahlaya...Sisli karanlıklara kurban vermiş ruhunu...imkanszlığa satmış biçare ,gururunu...Ölmeyi düşlemiş gecelerce...küsmüş hayata...
Yalnızlığı dost bilmiş dostalrından kaçarak...Kurmuş bir ağaca yaslanmış çınar sanarak...Sağlam deilmiş adımları...Kırılganmış umutları...Bu yüsden yürek yorgun...yürek kırgın sevmeye...,Tükenmiş umutlarla parçalandı yüreğim..kana bulandı...Sen pes ettmişken aşka dair herşeyden ve giderken yavaş yavaş gözlerimden kan kaybından ölüyordu yüreğim can çekişiyordum...Sen hapsedip beni adressiz sokaklara ve vururken kilidi yüreğime anahtarıda götürüyordun ama ben bilmiyordum...Sinsi bir hastalık gib tüm bedenim eyayılan ve yüreğimi çürüten imkansızlıklarla ölüyordum...Gitme diyemedim hiç sana...Dursuramadım bu anlamsız gitmeleri...her seferinde çaresizce izledim yüreğimin bitişini..Ne sewmelerimi engelleyebildim...nede gitmelerini...Bu yüzden yürek yorgun...Yürek kırgın sewmeye...Kurık parçalar ardında saklana bir gerçek var ki hiç değişmeyecek....;
Nasıl ki bir annenin tüm hatalrına rağmen yüceyse şefkati çocuğuna benimde şefkatim sosuz aşka...
Nasıl ki bir anne wazgeçemesse yavrusundan...Bende ölümüne wazgeçemem aşkımdan...

alıntı

İlginizi Çekebilir

TesekkürLer

rica

teşekkür ler

paylaşım için teşekkürler ...

rica..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum