Gözüme Toz Kaçtı da!

Kalbimin vurduğu sesi duyuyormusun?sen kalbimin sahibi,ferman sensin bilirmisin,bu tutku bu sevgi hiç bitmedi ve bitmesin.Ben gökte pamuk bulutlardaGözüme Toz Kaçtı da!çerçevenin içinde senin ruhunla seviştikçe coşuyorum.

Bu aşk tek taraflı değildi,kader bir bana oyun etmedi,eşit şartlardaydık lakin yasaktık.Zor olanı başardık.

Yasak aşkın meyvalarını topladık şeker gibi tatlılarGözüme Toz Kaçtı da!sen iyiki vardınGözüme Toz Kaçtı da!senin sayende meyvaların tadına baktımmGözüme Toz Kaçtı da!hayatımda yediğim en tatlı şeylerdiGözüme Toz Kaçtı da!işte bu yüzden çektiğim acılara değdiGözüme Toz Kaçtı da!ödediğim bedellere değdi.

Hoşgeldin kader arkadaşım gönül evimeGözüme Toz Kaçtı da!ben dersimi kara vurgunla da olsa aldımGözüme Toz Kaçtı da!ama sonunda bereketiyle gelen tatlıya doya doya bandım.

Seni bu yolundan belki zamansız ve ansızın çevirdim.ne yapayım kader alacaklarına saysınGözüme Toz Kaçtı da!hiç kimse bilemez kaderin peşine nerelere sürükleneceğiniGözüme Toz Kaçtı da!bende sürüklendim aşkının peşinden.

Ekmeğine aşına ortak oldumGözüme Toz Kaçtı da!ben sende bir yol buldumGözüme Toz Kaçtı da!bir günahtı belki hataydıGözüme Toz Kaçtı da!ama dedim ya kader işte.kimse bilemez kaderin alnımıza ne yazdığını.

Elini verdinGözüme Toz Kaçtı da!kalbini açtınGözüme Toz Kaçtı da!ben beklenmedik bir misafirdim şaşırttım.Başım üstüne dedinGözüme Toz Kaçtı da!beni başına taç ettin.teşekkürler.

Şimdi sen ağladığıma bakmaGözüme Toz Kaçtı da!gözüme toz kaçtı da.....................

SEVTAP DUDU

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum