SeN Silinirsin izlerin silinmez!

HER kaçış sana koşmaktı bilemedim.Hep kaçtım kendimce... çığlıklar attım sessiz ama derinden.Ağladım, kan kırmızısı gözyaşları akıttım.Bir ALLAH'ım şahit oldu yaşadıklarıma birde şu dört duvar...
Biliyorum sayfalar dolusu yazsam bıkmadan... hep yazsm hep yazsam yaşadıklarımı,yine hiçbirşey anlatamamış olacağım.Varsın olsun bilme yıldızlarımın teker teker söndüğünü, varsın olsun zifiri karanlıklarda olduğumu görme, bilme karabasanlı geceler geçirdiğimi...

Ben kendimce yaşattım sevgiyi, kendimce büyüttüm, kendimce öldürmesini de bilirim elbet.YÜZÜMÜ umuda döndüm ve kocaman bir silgiyle silmeye başladım seni.Kıyamıyorum bazen yaşananları silip yok etmeye.Ama hayır hiçbir anı kalmamalı senden geriye.SİLİNMELİSİN... Silinmeli anılar...

Off be sevdiğim biliyorum ne kadar çabalasam boş SEN SİLİNİRSİN, İZLERİN SİLİNMEZ....

PERIKIZI(TUBA)08.04.2007

İlginizi Çekebilir

Off be sevdiğim biliyorum ne kadar çabalasam boş SEN SİLİNİRSİN, İZLERİN SİLİNMEZ....

O GüzeL Yüreğine SevgiLer YoLLuyorum...

yüreğine sağlık cnm

gözlerinize sağlık canlarım.çok sağolun...

çok güzl arkadaşım yüreğine sağlık

GÖZLERİNE sağlık canım benim

Yüreğinesağlıktubaistesendesilinmiyorhatıralaranılarteşekkürler

tşkler.. cok güzelll yazan ellerın dert gormesın

Yüreğine Sağlık Canım

yorum yapan yüreklerinize kötülüğe dair ne varsa yaklaşmasın inşallah... Trk Silahl Kuvvetleri ederim

TuBa Harikaydı be canım yüreğine emeğine sağLık

sağol canım benim gözlerine sağlık esmer güzelim. Senin yüreğinin güzelliği... bussi

ellerine saglk cnm

Iyy demek bunu ben yazmışım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum