erkekler de ağlar

#1
erkekler de ağlar
Kaynak : ************ - erkekler de ağlar

Gramafonda 1 taş plak. cazır cuzur dönüyor. taksimden incesaz geliyor kulaklara fısıltıyla Önünde 1 kilo rakı 1kaç meze 1azda peynir. Herseferinde yeniden dolduruyor bardağı bitmeden. içiyorr. 1 duble 1 duble 1 duble daha.. Meyhaneci bakıyor yüzüne, farkediyor üstündeki bakışları ceviriyor kafasını ve bağrıyor..
Değiştir şu palağı...
artık kimse bakmıyor ona. silebilir göz yaşlarını . Ani ama yavaş 1 kol hareket ; ve artık gözlerinden akıp kirli sakallarından kayan suç delili yok masada..
Bir Erkek ağlıyo kimbilir ne var aklında...

Erkekler de ağlar,

Bazen içine akıtır göz yaşlarını. nehir olur ırmak olur çağlar coşar. akar.. Kimse görmez ağladını tanık yoktur işlediği suçta. tektir yanlızdır. Kalabalıkta bile yanlız...Ne kafasını omzuna yaslıyacağı 1 eş nede 1 dost ister yanında. yanlızdır ; yanlızlığı paylaşılmazdır o esnada..

Ne zordur Erkek olmak ;

Doğar doğmaz yüklenmiştir her misyon üzerine. Araba verilmiştir oynasın diye, kılıçtır en sevdiğimiz oyuncak nedense silahdır tüfektir. Üşüdüm dersin Erkek üşümez derler. Düşersin Kendi Düşen ağlamaz Erkeksin canın acımaz derler. Buğlanır gözlerin [b]Erkekler Ağlamaz derler. Zor zanahat Erkek olmak..

Ağlamak ayıp gösterilmiş Derdi tasayı ceken bizlere. Herzaman ağlayan 1 kadına omuz olmayı misyon edinmişiz biz erkekler ağlama bizim için ayıp olsa bile.. . Yanlız ağlamaya yanlız yaşamaya mahkum edilmişiz duygularımızı. Sevgimizi bile göstermemiz ayıplanmış. Bir cocuğun babadan korkması endexlenmiş en basiti. sertlik zorbalık diktalık aşılanmış babaların bakışlarıyla erkek cocuklarına ..

Doğarken Hepimiz ağlamışız ama Büyüdükce ayıplanmışız.

Kızarmış ufalmış gözlerin, ben ağladım diye bağırmasına rağmen "Sen ağladınmı sorusuna" . manyakmısın be ne ağlaması die garip cıkışlar vermişim vermişsin vermiş...
Utanmışız göz yaşlarımızdan saklamış saklanmışız .. Sığınamız, mabedimiz olmuş kilitli kapısıyla odamız ağlarken. Dışarda tuvaletler kurtarmış gözyaşlarımızı, içimizizde boğulmaktan.

Sevmişiz ayrılmışız Ağlamışız.
Sevmişiz Toprağa Gömmüşüz Ağlamışız.
Bağırmışız Bağrılmışız. Ağlamışız.
Guruluymuşuz Gurursuzmuşuz Ağlamışız.
Aldanmışız Aldatmışız Aldatılmışız yine Ağlamışız.
Mutluymuşuz Mutlu olmuşuz ağlamışız. (Keşke hep gözyaşları kahkahalarla düşse yerelere)

İstemek için istedilerimiz olsun diye ağlamayız biz erkekler. Sebebde aramayız ağlamak için. Canımızın acımasıda ağlatmaz bizi,. içimizin acıması gerekir gözlerimizin kanaması için . yaş değildir kandır gözden akan erkek için

Zordur dedim ya erkek için ağlamak;
Her damla göz yaşı kopartır erkeğin içinden 1 parcayı. Kanayan can, yaş akan gözleridir...

Erkek önce ; Kanar sonra ağlar daha sonra susar düşünür, karar verir ve uygular..

Her sesizce ağlaması 1 yeni karardır erkek için. Bu Kimin için hayırlı kimin için hayırsız olur bilinmez tabi....

İlginizi Çekebilir


#2
çok güzeldi (:
sağolasın
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:56 .