Bu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni

Sonu yazılmamış bir masalın iki oyuncusuyuz bizBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni sen masalın güzel perisi ben iseBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni yolunu kaybetmiş bir masal yokuşu. Kağıttan bir ev yapsak koysak çimlerin üstüneBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni rüzgar gelse ucursa estiği yere kadar gitsek ne güzel olurdu...

Seversiniz bazen...

Bir kuşu beslemek misaliBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni karşınızdaki insanı sevginizle beslersiniz. Farklıdır sevmesi insanların. Kimisi kafese tıkar kuşunu öyle severBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni öyle beslerBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni alır özgürlüğünü elindenBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni

Öyle sandıkça sıkar karşısındakiniBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni bunaltır. Ufacık bir fırsat bulsa kaçmakBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni kurtultulmak ister artık. Aslında korkularından yapar insan bunuBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni karşısındaki insana anlatamazBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni anlatmasını bilmez. Bir başka insana gitmesini istemez.

Her koca devin koca korkuları vardırBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni kimse bilmez...

Kimi de serbest bırakır kusunuBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni salıverir gökyüzüne; döner gelir der elbet tabii seviyorsa... Alır riski bırakır kafesten. Bilir ki koysa kafese bir gün kesin uçup gidecekBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni kesin terkedecek... Serbest bırakır artık...

Döner gelir o da karnı acıktıkçaBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni yüreği sevgiye acıktıkça. Ne kadar çekinse de bilir geri döneceğini adam. Bilir başka yerlereBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla BeniBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni ama bağzen nankörlüğü tutarBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni unutur onun için yapılanlarıBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni uğramaz olur bir zaman...

Bu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla BeniBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni

Başka kapılardaBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni başka pencerelerde aynını arar. Ama başka yerlerde aradığını bulamaz. Pişman olurBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni geri döner bir zaman sonra. Öyle yenikBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni öyle mahçup döner ki hem de... Artık kafese girmeye bilee rağzı olmuşmuştur...

Şanslıdır...

Eğer geri döndüğünde açık bir pencere veya aynı evdeBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni aynı kişeleri bulabilirse....

Eğer terk ettikleri taşınmamışBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni aynı yerde kalabilmişse...

...Bu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni

Kocaman bir hayat girdi aramıza..

Ne sen dönebilirsin artıkBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni ne de ben kapıyı açabilirm sana...

Ölüler özgürdür...

Her zaman yolun sonunu merak ettimBu Yürek Çok Yorgun Yüreğinde Sakla Beni yolun sonunaa varıncaa sen yoktun...

seviyorum sanır... başka kişilere gitse de bir gün bir şekilde geri döneceğini... O da bilir daha iyisinin daha iyisinin olmadığını

Şahin DOĞAN

İlginizi Çekebilir

Off çok güzeldi yaa sağoL..

gözlerine sağlık arkadaşım teşekkürler.

cok güzeldi , emegine saglik (:

Beğenmene sevindim arkadaşım gözlerine sağlık.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum