Bu sana ilk ve son mektubum..Sana ALLAH'SIZ,sana kitapsız..

Bu sana ilk ve son mektubum...Sana ALLAH'SIz,sana kitapsız...bir başlık bile koyamadım...çok düşündüm ama bulamadım...bulamadım ALLAH'SIZ,bulamadım kitapsız...mektuplar genelde canım,aşkım,sevgilim,baş tacım diye başlar...ama sen benim ne canım ne sevgilimsin...Artık hiçbirşeyimsin...Dudydum ki:"Gelecek,dönücek diyormuşsun"...Nasıl emin olursun döneceğime?...nasıl?...Ben yemin ettim,and içtim dönmem diye...Ve bilirsin ki sözümden hiç dönmedim...DÖNMEMDE...Ben sen değilim ALLAH'SIZ,ben sen değilim kitapsız...Hangi yüzle yolumu bekliyorsun sen?Söyle?...Yolumu bekliyor olman bile nefretimi arttırıyor...Bir insan düşmanından bile bu kadar nefret edemez...Yaptıklarını ne çabuk unuttun...Canımı çok yaktın sen...Çok ALLAH'SIZ,yaktın kitapsız...Aynaya bile baktıkça nefretim dışarı taşıyor...Gözlerim çökmüş,saçlarıma şu genç yaşımda ak düşmüş...Ellerim,ellerim titriyor...Bedenim kaderime yenilmiş.Yaşama sevincim kayıplara karışmış...Sebebi sensin ALLAH'SIZ,sensin kitapsız...Hesabını vericek,birgün benden beter hale geliceksin...İnşallah ALLAH'SIZ,inşallah kitapsız...Zaten hasta olup yataklara düşmüşsün,hiç üzülmedim...Adımı sayıklayıp durmuşsun...Ben sana bir daha adımı anma demedim mi?...Kapı çaldığında beni zannedip koşup,boynu bükük kalmışsın...Ben de çok bekledim o zamanlar...Bekledim ALLAH'SIZ bekledim kitapsız...Dolaştığımız yerlerde beni arıyormuşsun...Arama bulamazsın hiçbiryerde...En sevdiğim şarkıları dinliyor,ağlıyormuşsun...Ben varken dinlemedin,ağlamadın...Benden sonrada dinleme...Duvardaki resmim hala ordaymış,saatlerce dalıp dalıp bakıyormuşsun...BAKMA!...Resmime bile bakma...Buna bile tahammülüm yok artık...Canlı canlı yanımdayken,bana şöyle derin derin baktığını hatırlamıyorum...Şimdi neden,neden bir kağıt parçasına daldın bu kadar?...Boşuna uğraşma o sadece bir ressim...Resimler affedemez,nefretle bakamaz...Aldanma öyle sessiz baktığıma,o bakışlar cansız bir resme ait...3-5 parça bıraktığım eşyalarıma sarılıp kendini avutma...Boş yere üzülürsün ALLAH'SIZ,boş yere üzülürsün kitapsız...Artık çok değiştim biliyor musun?...Eskiden eser bile kalmadı,o günleri hiç yaşamamış sayıyorum...Bak gördün mü?...Zerre kdr değerin kalmamış...Değersizsin ALLAH'SIZ,değerin yokk kitapsız...Onun için gelecek diye bekleme sakın,dönmeyeceğim...Duvardan da resmimi indir...Sana ressimde de olsa gözlerim bakmasın...Çünkü öyle masuM bakışlarım yok artık...Erkeksen şimdi geç karşıma,bak gözlerimin içine...Bakamazsın ALLAH'SIZ,bakamazsın kitapsız...Çünkü seni gözlerimle vuracak kadar nefretim var içimde!!!....

===ALINTIDIR===

İlginizi Çekebilir

emeğine sağLık güseLdi

yüreğine sağlık.

yüreğine emeğine sağlık

süpper bişe tam benlik

sizde saolun arkadaşlar okuduğunuz için...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum