...Sevdamın Sesi Sevgimin Esiri kalbim...

Sevdamın Sesi Sevgimin Esiri kalbim.. Yüreğimin Ezikliği...Kalbime Geçiremediğim Sözün Esiri Bedenim.. Sana Sesleniyorum Kalbim Ne Olur Beni Bana bIrak.. Bırak Artık Sevmenin Sonu Hüsran Oldu.. Sevdik Değmeyen Birini Sevdik Yanıldın Kalbim.. Hala Bu Yanılgının Üstüne Gidiyorsun.. Gitme Desem Nolurki.. Kendime.. Sana Söz Geçmiyorki Yüreğim Biz Nasıl Anlaşıcaz Senle..Böyle Sana Söz Geçiremiyorumki.. Sevdanın Esiri Olmuşum Kalbim.. Nereye Böyle İlerisini Göremediğimiz Bir Yoldayız.. Ben Dönelim Diyorum Sen dönmüyorsun.. Bende Sana Uyuyorum... Sürükleniyorum Senle Nereye Olursa..Sevgi Diyorsun Sevgi... Nefret Diyorsun Nefret.. Ama Biliyorum Sen Kolay Kolay Kimseyi Kırmassın Çünkü Kalp Kırmayı Sevmessin.. Ama Seni Kıran Olursa sende onu Kırmakta Sonuna Kadar Gidersin Ama Yinede Özürünü Dilersin..Neden Böyle Yaparsın Anlamamki...Seni Kırmış Bikere Sende Altta Kalmamışsın Onu Kırmışsın... Daha niye Özür diliyosun Çünkü Suçlu OLan Odur!! Sen Bunu Hep Yapıyosun Kalbim Kimseden Ah Almak İstemiyorsunn!!Sen Negüzel bir Kalpsin Böyle Ya.. Ama Kalbim Seviyoruzda Noluyo Niye Hep Sonu Hüsran Oluyor.. İyi niyetliğimizdenmi!! Sevidiğimize Fazla Değer Verdiğimizdenmi.. Hak etmediğinden Fazlasınımı Veriyoruz Yoksa!! Yoksa Hep Karşımıza Yanlış Birisimi Çıkıyor Haketmeyen Birisi.. Bu yüzdenmi Kaybediyoruz.!! Gidene Niye Kal Dedin Giden Gitmişti Zaten Kendini Düşürdün Kalbim.. Ezildin.. Kal Dedin Ama Yine Hüsran Oldu.. Giden Gitti Başkasına... Sen Kaldın Ortada Neden Sevdiğinden Suçumuz Bumuydu Fazla Değer Vermekmiydi İyi Niyetli Olmamızmıydı?? Kalbim Gel Dön BU yoldan İlerisi Gözükmüyor.. Dön Neolurr..Dön.. Değmezki Ona.. Yıpratma Boşuna Kendini.. Benide Bitiriyosun Kalbim... Gel Senle Anlaşalım Kalbim Ona Son Sözümüzz Bu Olsunn... !!Sen Senin Gibi Yalancılara Layıksınn!! [/color] ... 24.02 2007.. A$lkSerSeri ...

İlginizi Çekebilir

yüreğine sağLık güzeL yazmı$sın

Sen Senin Gibi Yalancılara Layıksınn!! ...

yüreğine sağlık çok güzeldi

okuyan gözlerinize saglık canlarm beğendiniz sevindim..

Yüreğinesağlıkarkadaşımçokgüzelyazmışsınellerinedertgörmesin

çok güzelmiş canım yüreğine sağlık

gözlerinize sağlık arkadaşlar...

gerçekten çok güzel kardeş yüreğine sağlık....

yüreğine sağlık niyazi

yüreğine ve emeğine saglık arkadasım....

keşke kalbimize sözümüzü dinletebilsek...

yüreğine sağlık niyazi..çok güzel yazmışsın..

Yüreğine sağLık

okuyan gözlerinize sağlık arkadaşlar....

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum