Güneşin Doğuşu Ne De Batışı İlgilendiriYor Beni

Bitti Artık Bende Hovardalık FırLamalık... iĞrendim ŞU geÇmiŞimD€n... ŞimdiLerde İse SaDece SevMeYi ÖğreniYoRum... Hayatım Da İlk DeFa Acısız Sevmek İstiyorum ...

Değiştim Ben Yada DeğişiYorum Ama EN çokta ÇocukLuğumda Ki O SaflığıMa DönüyorUm... Çünkü Çocuk Gibi Sevmenin Ne Kadar Güzel Olduğunu Çok ii Biliyorum...

Seviyorum Bu Günlerde... Ne Güneşin Doğuşu Ne De Batışı İlgilendiriYor Beni... Nede Dışardaki İnsanLar Nede Tabiat... Çünkü Ben Sevmeyi Öğreniyorum...

Geçmişim Le Olan KavGamı Bırakıyorum. Çünkü Geçmişimi Siliyorum Ve Geriye Dönmek Hiç isTemiyorum Lakin Geçmişimden Ders Alarak SeviYoRum...

ALINTI

İlginizi Çekebilir

eline koluna yüreğine sağlık arkadaşım..

Alıntı:
Seviyorum Bu Günlerde... Ne Güneşin Doğuşu Ne De Batışı İlgilendiriYor Beni... Nede Dışardaki İnsanLar Nede Tabiat... Çünkü Ben Sevmeyi Öğreniyorum...

sevmeyi öğrenip de sevmemeyi hatırlamak zor geliyor insana.dileirm tüm sevenler sevmeme çabasına girmek zorunda kalmazzlar.yüreğine sağlık canım

okuyan gözlerinize sağlık arkadaslar , yorumlarınız için tesekkürler

Yüreğine sağLık

paylasımın için tskler....

ellerine ve yüreğine sağlık

okuyan gözlerinize sağlık arkadaslar

eline sağlık güzeldi.

Emeğine sağlık MUHARREM'im güzeldi...

YüreğiNe saLık cNM.. GüzeLdi..

FATKAN , Yağmur Tanesi , okuyan gözlerine sağlık canlarım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum