Bu Hayat Bana İnadına HerGüN YapıLan Bayat Ve Kötü Bir Espri

ArkadasLar Bence süper... Baştan sona okumanızı öneririm..

YaLnızLığı Hissettiren Bir bit ve birde ben Varım.. GözLerim doLu veLakin Karamsarım. DertLerimLe başbaşayım Harbi yaLnızım.. Yardım eLini Uzatın. Ne oLur Yardım aLLah'ıM..

Erken kaLktım bu sabah. Bu Şehri Terk etmek İstedim.. Sonra oturdum saatLerce.. Düşündüm.. oLmadı işte Hiçbiri.. HayaLde bir yere kadar.. GözLerim kapandı.. Hasret oLdu SevgiyLe ruhum.. Yeni Güne umutLa başLamk Pek bi zormuş..

Kandırdım ben kendimi oLmamış, oLmadı, ve de oLmayacak kadar uzak bana.. umutLarım anıLarın aLeviyLe bir an söNer.. Tekrardan küLLeri kaLır.. Ardından bana zindan oLan hayatın kapıLarı araLanır..

Dön Yine başa.. SavaşaLım. Ama ben kendimi çok yordum.. Denedim ama kazanamadım.. YoruLdum. Artık Gidiyorum. BunaLdım Artık Gidiyorum.. Ne oLduğunu anLayamadan yığıLıp kaLdım son bir kez dönüp arkama baktım.. Oysa ki başaramadım..

Kim Sevdi Seni benim kadar. İstemem seLamını artıık.. YaLnızım.. ALdım yoLumu anladın mı..ÜzüLmeye Değmez bir kahpeymişsin bunu gec anLadım. GözLerim doLu Yeni bir ufka yeLken açtım..

KovaLadıLar beni kaçamadım.. ummadık eLLere düştüm.. YaraLadıLar.. Bide Bu yetmezmiş gibi karaLadıLar.. Ben inandıkça beni paraLadıLar...

Kes kanasın yine beş parasız biri ben.. Benim gibi birini de buLamadım.. ah çok tanıdık geLir.. Her bir surat bana en kraL oyuncuLar.. Zararverdim.. acı duymadım.. İki karar verdim ama başaramadım.. Birisi öLmekti bocaLadım oLmadı. Birisi yaşamaktı yaşayamadım..

Ben düşmanım.. ardına diziLen dostLara düştüğüm için mi uLaşamadım.. Pişmanım Herkes inSaN sanıpta saçMaLadım..

"Aşk" Mı dedin Bana saçmaLık..
"Seni Seviyorum" diyene inanma yoL ver
BeNi eN son bırakıp giden de
Beni Herşeyden cok severdi Boşver
Önüm özgür
Bugün önüMe geLen Herkesi KırabiLirim..
Bana hak ver..
ne hissettiğimi buLamadım haLa..
Bir yanım "Çek Git"
Bir yanım "KaL" der..

Rüyadan uyanıp aynaya baktım.. O adam benimLe aLakasız biri.. Bu Hayat Bana inadına her gün yapıLan Bayat Ve kötü bir espri.. Yırttım resmini..Artık eskidin.. Unuttum ismini.. Sen bir Kahpesin bıktım büsbütün herseyden senin yüzünden..
Kahretsin..

Kim Sevdi Seni benim kadar. İstemem seLamını artıık.. YaLnızım.. ALdım yoLumu anladın mı..ÜzüLmeye Değmez bir kahpeymişsin bunu gec anLadım. GözLerim doLu Yeni bir ufka yeLken açtım..

Yine dert,tasa,keder hersey beni buLdur Hayatın anLamı bumudur..
SöyLe.
Gözümüde kapayıp daLdım hayaLLere.. Huzuru aradım buLamadım nerede.. özLemek ve de bekLemek bu beden hep tek tek yüreğim..

KimLere anLatayım derdimi kimLere bahsedeyim söyLe.. Dört duvar arası bana mesken.. YaLnızLarı oynar bu beden.. Kaçıp gidesim var uzakLara.
Bırakıp gidesim var bu diyarı.. Geride kaLanLara seLam oLsun.. SeLam oLsun yoLdaşLarıma.. Beni biLe bu haLe düşürdün ya, heLaL oLsun Sana can yoLdasım..

Yine bak bu sefer en derindeyim.. en dipteyim.. Ve de en geride..

BeLkide kurtaracak Beni son sözün,bir güLüşün yada tebessümün.. BunaLıma soktu beni geceLer.. Gün beden vurgun ve de yorgun yaLnızım gene bak.. anLadın mı..?

Sevgiye muhtaç, sevgiye aç, kaLabaLık her yer. ben yaLnız.. Bir Yanım yok ve de cansız..Bir kişi tanıdım çok vefasız.. Ve de artık sözLer anLamsız.. Kaybettin beni .. Bende kendimi.. Sana benden Son Bir Söz...

"KiM SeVDi SeNi BeNiM KaDaR KiM SeVDi SeNi BeNiM KaDar"

Bunu gec anLadım. Sen Bir kahpe Bense bir Darbe yedim..

Harbe girdim BenLiğimLe.. Sen Gittin..En Baştan başLadın bu kez ama oLmadı.. DüğümLendi boğaz son kez..

KaLeM YaZMaDı..

Bende anın kaLmasın. Bu Kalpte yarın öLdü.. Zaten ben yarınLa yaşayamam ki.. Fark etmez geLme zaten . Terk etmez sevdiğim.. Bir resimLe kaLmaz.. ÖyLe eLLerimde sadece yakmak için hatıra..
GözLerinde Yaşların akmak için hazır ya.. Bakmadan gider Misin ..BaşLarım bu aşkıNa..

BakışLarında yağmurLarın her bir damlasıydın..
BakışLarında YaLnızLığımın UmutLarıydın..

Şimdi unut..
İstemiyorum..
Şimdi Git Ve GeLme sakın..!
Kimdi derim sorarLarsa
TaNıMaM artık SiLdim derim
HatırLarsam akLıma tek kaLıp
Hiç Düşündün mü
Çok Soğuk Ya

aLıntıdır.

İlginizi Çekebilir

çok güzell ellerine sağlık

Alıntı:
Önüm özgür
Bana hak ver..
Bir yanım "Çek Git"
Bir yanım "KaL" der..
Bazı seyler insanda derin kapanmayacak yaralar bırakabiLiyor..
Canım Yüreğine sağLık süperdi..

gözLerinize sağLık...

PayLa$ıMın için t$kLer GuzeL yureğiNe sağLık

tşk edeerim.. gözLerine sağLık

Super bi sarki gercektende. seninde buraya yazman cok ii olmus cnm Trk Silahl Kuvvetleri ederim

tşk edeim cNM

Yüreğinesağlıkayşegülharikaymışgerçektenellerindertgörmesin

tşk ederim cnmcım..

Önüm özgür
Bana hak ver..
Bir yanım "Çek Git"
Bir yanım "KaL" der..

o guzel yuregine saglik canim

yüreğine sağLık

yüreğine sağlık çok güselmiş

tşkLer arkadasLar...

bu Şarkıyı Çok İyi biLiyorum....
Yüreğine sağLık

tşk ederim cNM.. gözLeriNe sağLık..

ayşegül.. bugün ben yazıcaktım ama benden önce davranmışsın emegine sağlık şarkıyı sana gönderirken acaba beyenicekmi diyordum seninde hoşuna gitmiş demekki Sende Rap Dinleye biliyormusun

Alıntı:
ayşegül.. bugün ben yazıcaktım ama benden önce davranmışsın emegine sağlık şarkıyı sana gönderirken acaba beyenicekmi diyordum seninde hoşuna gitmiş demekki Sende Rap Dinleye biliyormusun

ewt Ahmet.. asLında sevmezdim ama bu rap gercekten cok hoş.. Ve yazdım.. Ne yapim payLaşmak istedim.. gözLerine sağLık cNM..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum