<<<Kapalı Gişe Oynuyor Sevdamız>>>..:::İbr

Bilmem kaçıncı günün bilmem kaçıncı gecesi bu yalnızlıklar komedisinde
Komedi diyorum çünkü biliyorum düşmüş suratım, boş bakışlarım, nedensiz söylenmiş ve duygusuz sözlerim bir komedinin en saf halini yansıtmakta insanlara…
Kaçıncı perde bu kaçıncı sahne suflör bile unuttu artık oyunun akışını
Nasıl bir şey acaba bu tek kişilik gösteride hem oyuncu hem suflör hem yönetmen olmak bilirmisiniz…
Nasıl bir şey acaba seyircisiz bir oyunda oyun bitmeden alkış beklemek yada salonda kahkahalar duyma umudu bilirmisiniz…
İşte bu duygularla oynuyorum 20 senedir aynı oyunu işte bu duygularla heyecanlanıyorum her o siyah perdenin kapanır gibi inerken aşağıya dalgalanışını izledikçe
Ahhhhh…nerde 20 senedir inmeyen o perde bitmeyen bu oyun değişmeyen yalnızlık senaryosu
Kalbimde dostlarım kalbimde bedenimin her bir hücresinde
Eğer ki bu oyundan bir sahne izlemek istiyorsanız gözlerimin içine bakın dostlarım
Göreceksiniz ki başından beri komedi dediğim bu zırvalama aslında hayatın taaa kendisini göstermiş basit bir drama dan başka bir oyun değildir …
Dedim ya işte bu oyunun yazarı da benim oyuncusu da veee kusura bakmayın dostlar kusura bakmayın
Benim olduğum bu sahnede benden ve siyah perdeden başka kimseye rol yok…
Peki ya seyirciler derseniz…
çok üzgünüm çünkü bu oyun 20 senedir Bursa sokaklarında kapalı gişe oynuyor..

İlginizi Çekebilir

süperdi ya..yüreğine sağlık

çok güzeldi canım yüreğine sağlık

teşekkürler arkadaşlar gözlerinize sağlık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum