GEL...

[b]Allah'ım öyle bi heyecan sardıki yüreğimi uzatsam dokunacaktım ellerine o kadar yakındın ki bana.
İşte yine sanki zaman "büyü"lenmişti,ben "büyü"lenmiştim sana. Ruhum içime sığmıyordu. Ellerimiz kenetlenmişti birbirine koşuyorduk..

Öyle bir "büyü"ydü ki düşlerimde. Yerimden kalkıcak gücüm yok!
O gücü bulabilsem kendimde ,geleceğin yöne koşmayı düşlüyorum.
Dizlerim düşlerim kadar hızlı değil. Susuyorum ve yüreğimi göçmen kuşlarıyla sana yolluyorum.
Boş gelmeyeceklerdi biliyorum. Yüreğini ve gözlerini bırakacaklar avuclarıma. İşte o an, düşlerim gerçek. gerçeklerimde düşlerim olucak.
Sen sakın üzülme ben bu kadar susuyorum diye! Susuyorum sana, susuyorum, aşkımı hak edicek kadar yücesin. Bu kalp seni sevmeyi hak ediyor sende bu kalpte olmayı.
Hiç üzülme, küçüğün bu kalbi hep senin için taşıyacak. Ay ile yadızları, gök ile güneşi, martılarla denizi, güzel ile çirkini birleştireçeğim senin için.
Sonsuza kadar sen ile beni.
Korkma yüreğim seni taşıyacak kadar büyük ve güçlü, senden gelicek herşeyi kucaklamaya hazır, sensizliğe dayanacak kadar azimli.
Bu sevgim bu sevgi seninle yaşadığı sürede çoğalarak yaşıyacak.
Sevgine susuyorum,
Aşkına, sen olsanda Varlığına susuyorum.
Bedenlerimiz farklı yerlerde olsada ruhlarımızın buluşmasına kim engel olabilir?
Özgür bırak ruhunu. Gecenin karanlığını delen beyaz bulutlara sarılıp gelsin Ve buluşşun ruhumla.
Susuyorum yine,
Dön bana; bir yudum hasret, bir yudum acı en çokda sana susuyorum.
Dön bana, Gönlüm hasret aşkına. Ağlamaklı gözlerim.
Düşünceler düşler dört bir yanım. Aklım almıyor, duygular sarmış yüreğimi zehirli sarmaşıklar misali. Susuyorum yine, Susuyorum seVgine biliyorsun; Gel, Gel, Gel Diye...
[/b
]

Alıntı:
Özgür bırak ruhunu. Gecenin karanlığını delen beyaz bulutlara sarılıp gelsin Ve buluşşun ruhumla.
Susuyorum yine,
Dön bana; bir yudum hasret, bir yudum acı en çokda sana susuyorum.
Dön bana, Gönlüm hasret aşkına. Ağlamaklı gözlerim.
Düşünceler düşler dört bir yanım. Aklım almıyor, duygular sarmış yüreğimi zehirli sarmaşıklar misali. Susuyorum yine, Susuyorum seVgine biliyorsun; Gel, Gel, Gel Diye...[/
sedacım yüreğine sağlık bitanem çok güzel bir paylaşımdı

okuyan gözlerine o güzel yüreğine sağlık balım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum