"Bunu yazımı !elimle değil" , beynimle değil"

Bebişim sana bunu yazarken duygularımla , kalbimle yazıyorum.Seni kendimden çok sevdim ,her şeyden çok sevdim…

Beni kendime getiren aşkla tanıştıran sendin,kendime kapanık ben açtın,

Dikilmiş dudaklarımın dikişlerini aldın , kalbimden gelen o güzel sözlerin hepsini hak ettin.Seni seviyorum diyen dudaklarımın arasında nefesini hissetim kalbimde kalbini, yüreğimde yüreğini,sevgimde sevgini, ruhumda seni hissettim.

Sevgiye inanmamazdım ben taki seni tanıyana kadar , evet bebişim bu güzel duyguları yaşatan sendin bana..
Seni çok sevdim……..

Bana bu sevgiyi yaşattın için teşekkür ederim sana

Sensiz yaşayamam dedim dedim sana dimi ? şimdi yaşıyormuyum sanıyorsun her gece seni düşünmeden yatamıyorum aklıma geldin zaman kalbim hızla atıp bana acı veriyorbiri senin hakkında bişeyler dese dayanamıyorum sinirleniyorum kimsenin senin hakkında konuşmasını istemiyorum birtek ben ,ben, adının benim dudaklarımdan başka bi dudaklardan çıkmasını istemiyorum seni öle çok seviyorum’ki sen bile bilemezsin nefret ediyorum ama senden değil kendimden duygularımdan….

Beni bilirsin kimseye dargın olmayı sevmem bebişim seni kırdım zaman kalbim bana ceza veriyor atmıyor sıkıştırıyor bir acı saplanıyor bunu yazarkenki gibi…

Senin mutsuz olmaman için sevdamdan vazgeçtim ama kalbim duygularım vazgeçmedi ,vazgeçemedi gözlerim doldu kan damladı, yüreğim her gün kan ağlıyor oldu, yalnızlıkla arkadaş olmadım kendime,herkeze küstüm ginede olmadı ,neden böle oldum diyorum birtek cevabı var SENİN SEVGİNE İNANDIM………………………………………….BEBİŞİM

Şimdide sen yoksun sen yoksun fani dünyada yaşamanın bir amacı yok artık ,bu acıyı ikinci kez yaşatan sen bana kalpsizliği öğrettin,sen diyorsunki başkasını bulursun ,evet bulurum ama sevme duygusunu çaldın benden attın çöpe şimdi ne yapayım söle ne yapayım ölümün soğuk ,sıcak yüzünü gördüm,evet gördüm gittim beni almadı sıran gelmedi daha dedi.

Başkasınıda istemiyorum artık sevemem bundan sonra kimseyi başkasının olmam….

Senin sustuğun gün hayatta sustu konuşmadı benle dikişini aldığın dudağım varya ellerim dikti sussun diye konuşmasın bir daha diye ………………….

ŞİMDİ SENİ SEVMEMEYİDE ÖĞRENDİM ALIŞTIM ARTIK SENSİZLİĞE ELİM TELEFONA GİTMİYOR ARTIK SENİ ARAMAYA ,MSJ ÇEKMEYE UNTTULAR SENİ …………………..

Yolun açık olsun bunuda unutma her zaman yanındayım sana bişey olmasına dayanamam bu sevgimden değil sana halen değer werdiğim içindir….

----aLınTıdır----

İlginizi Çekebilir

Yüreğine sağLık GüzeLmi$

canım çok güzel
yüreğine sağlık

yüreğine sağlık cnmmm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum