Bir Sızı:(

Son paramlada sigaramı alıp ıslak ve kederimden bıkmış bir okadarda bunları paylaşmış bomboş sokakların yolunu tuttum.Kim anlardı ki sokakların bana söylediklerini,kim o hüzünle paylaştığımı sevgilimi.Sanki içimde kalbimin o hüzünle ağlayan yerinde eskiden kalma bir sızı vardı...Ne zaman buralara gelsem,ne zaman gözyaşlarımı hissetsem o var olan sızı başlardı bende.Fakat bu zamana kadar geldim ve bir kez olsun isyan etmedim.Çünkü ben onurluyum,çünkü ben insanım,çünkü ben...Sevdasını yüreğine gömmüş bir insanım.Alsancak'tı bizim yerimiz.Kordon'du onsuz gediğim.Kıbrıs Şehitleri Caddesinin o puslu,o buğulu havasında gezerken hep eskiler gelirdi aklıma.Neden onu benden aldılar,neden beni hüzünle tanıştırdılar anlayamadım.Yıkılmadım,yıkılmayacağımda.Belkide isyan etmemem ayakta kalmamı sağlıyordu,belki de ben çok güçlüyüm.Taki güçsüzlüğümü görünceye kadar.İçimde bir hevesti belki onunla sonsuza dek yaşamak,bir umuttu sadece benim olduğu.Ama yaşam sanırım galip gelecekti karşımda.Nereden bilinir belki de ben aptaldım,belkide bilebilirdim sevemeyeceğimi.Sonucunu anlayacağım gözyaşlarımın beni götürdüğü yerde.Ne var dünyada bu kadar bağlanılacak insanlar.Size sesleniyorum,ne ki bu yaşam.Koşuşturmamı yoksa galip gelmek mi?Okuyamıyormuyum suratlarınızdaki hırsı,alçaklığı.İstemek nedir bilirmisiniz boş boş bakan gözlerde.Benim için yaşam sensin be sevgilim,benim için koşmak sensin be yüreğim.Artık tek başıma kalkamam bu yükün altından,görmekte istemem yaşamın galipliğini.Yıllanmış ceketime sızıyla giren yağmur bile bana kızıyordu,istemiyordu beni.Hep inanırdım beni sonsuza dek seveceğine.

Sevdam yüreğimde,aramaksa....

İlginizi Çekebilir
  • Yürek Sızıм....
    Tarih: 5 Haziran İkibinonbir Saat: 16.30 Merhaba günlük, Emre Aydinin 'son defa' sarkisi eslik...

• Kargo - Ruhlarda Hiç Bir Sızı Yok...
    Pencereyi kapattı, istanbul'a baktı Yaşadığı bir şey vardı onları ayıran Mavinin ve Morun bütü...

• İmkan/sızı...
    Ve bir gece daha bitti.Bir gün/düz daha riyakar yalanlarımla sona erdi.Aşk kapımda ağladı imkan verilme...

• Zamansızsın yüreğimdeki sızı...
    Ey benim yağan her yağmurda içime dolan titrek hüznüm , Azgın dalgaların falezlere dokunmasını seven ...

• Nü Sızı...
    Sevdik güzel sevdik akıttık ruhlarımıza özlemlerimizi güldük ve sevindik eşlerini arayan kavu...

yüreğine sağlık

Ellerine sağlık canım...Çok anlamlı sitem dolu bi paylaşımdı yüreğine sağlık...

Yüreğinizdeki sıcaklığa sağlık

O güsel yüreğine sağlık canım..

Sağol arkadaşım,senin ki kadar olmasada bizdede var bir yürek

yüreğine sağlık arzu çok güzeldi.

Sağol Burakçım,yüreğin yeter

Yüreginesaglikcokgüzelbirpaylasimolmus

payLa$ıMın için t$kLer

canım çok güzel
yüreğine sağlık

sağol canım benim

guzel elıne sağlık canım

Sağol arkadaşım,gözlerine sağlık

Yüreğinesağlıkarkadaşımpaylaşımıniçinteşekkürler

Sağol arkadaşım,okuyan gözlerine sağlık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum